×

Jak dziś wygląda seksowna Andżela z „13 posterunku”? Aktorka ma 50 lat

„13 posterunek” z całą pewnością przeszedł już do grona kultowych polskich produkcji. Reżyser Maciej Ślesicki umiejętnie wstrzelił się w poczucie humoru Polaków i udowodnił, że mimo wszystko mamy do siebie dystans. Ciekawe jest to, że pierwszy odcinek pojawił się na ekranach naszych telewizorów ponad 20 lat temu! Pomyślelibyście, że tyle lat minęło?! Niezapomniani są także aktorzy, którzy pojawili się w serialu. Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Marek Perepeczko czy Piotr Zelt. Wśród nich była także Joanna Jędrejek, którą widzowie na pewno zapamiętali z roli seksownej Andżeli.

Joanna Jędrejek – gwiazda jednej roli?

Seksowna Andżela, która pojawiała się raz na jakiś czas w nowszych odcinkach serialu, sprawiała, że mężczyznom szybciej biło serce. Rola była napisana tak, że zdarzało się, że aktorka pokazywała sporo ciała.

13 posterunek

Role epizodyczne

Joanna wystąpiła jednak nie tylko w „13 posterunku”. Mogliśmy ją zobaczyć także w wielu filmach, niestety w nich także miała role epizodyczne. Grała w „Dniu Świra”, „Córkach dancingu”, „Nic śmiesznego” i wielu innych. Nie boi się także brać udziału w reklamach.

13 posterunek

Romans z teatrem

Nie tylko seriale i duży ekran, ale także teatr. Aktorkę można zobaczyć chociażby na deskach radomskiego Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego.

13 posterunek

Czy dalej kusi wyglądem?

Dziś Joanna ma 50 lat i trzeba przyznać, że cały czas ma w oku iskrę sprzed lat, która rozpalała męską część widowni.

Tak dziś wygląda Joanna Jędrejek?

Ogromne doświadczenie

Choć Joanna wystąpiła w wielu produkcjach i sztukach teatralnych, nie udało jej się nigdy zagrać w filmie, w którym grałaby główną rolę. Ona sama jednak się nie zraża i w wywiadach podkreśla, że w swojej pracy najbardziej lubi to, że może wcielić się w różne postaci.

Kultowe teksty Andżeli

„13 posterunek” i rola Joasi to przede wszystkim notoryczna walka o względy Cezarego z Kasią. Seksowna policjantka dokuczała koleżance, a jej teksty stały się już kultowe.

Twojego biustu trzeba szukać z teleskopem neutronowym

Prawdopodobieństwo znalezienia twojego biustu jest jak odkrycie nowej galaktyki

Kto był Waszą ulubioną postacią z „13 posterunku”?

Może Cię zainteresować

zamknij