×

Joanna Jabłczyńska miała wypadek! Spektakle z jej udziałem zostały odwołane

Joanna Jabłczyńska miała wypadek! Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcia, na których możemy zobaczyć, że na jej nogę założono gips. Niestety konieczne było odwołanie spektakli z udziałem aktorki. Te miały się odbyć w najbliższy weekend.

Joanna Jabłczyńska miała wypadek!

Joanna Jabłczyńska jest bardzo aktywna, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Lubi ruch i nie próżnuje. Z wykształcenia jest prawniczką, niedawno założyła własną kancelarię. Rozwija się także jako aktorka teatralna, telewizyjna, filmowa i dubbingowa. Ale wszystko wskazuje na to, że na jakiś czas będzie musiała zmienić swój styl życia i plany zawodowe. Wszystko za sprawą wypadku.

O wypadku aktorka poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Nie zdradziła jednak, w jaki sposób do niego doszło. Natomiast na zdjęciu widzimy, że na nodze aktorki pojawił się gips. Jabłczyńska zamieściła fotografie, ponieważ chciała poinformować fanów, że sytuacja zmusiła ją do zmiany planów zawodowych.

Joanna Jabłczyńska miała wypadek
Instagram

„Przepraszam Was najmocniej”

Ci, którzy w najbliższy weekend wybierali się na spektakl z udziałem Joanny Jabłczyńskiej, niestety będą musieli zweryfikować swoje plany. Aktorka nie pojawi się na najbliższych spektaklach w Białymstoku i Rawiczu. Nie wiadomo także, co dalej z rolą Marty w serialu „Na Wspólnej”.

Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl „Najsłodszy owoc” w Białymstoku i Rawiczu. Duży wątek Marty czeka na zagranie w „Na Wspólnej”, a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u. Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższa sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny i obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuję dać z siebie wszystko! A na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację i wrócić do sprawności

– czytamy na Instagramie aktorki.

Joanna Jabłczyńska miała wypadek
Instagram
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij