×

W wypadku straciła jedną nogę. Ale pokazała ludziom, że jest znacznie silniejsza niż sama myślała

Życie Paoly Antonini, brazylijskiej modelki, zmieniło się na zawsze dwa lata temu, zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Uderzył w nią samochód. Kobieta była ciężko ranna i straciła nogę. Dla każdego byłby to koniec świata. Jednak Paola nie miała zamiaru się poddać. Zamiast popadać w depresję, udowodniła całemu światu, że jest wystarczająco silna, aby przezwyciężyć wszelkie trudności, jakie ją napotykają. Żyje pełną piersią i chce zarażać innych tą pozytywną energią.

Często skarżymy się na brak pieniędzy, niepowodzenia w pracy czy rozterki miłosne, ale czym to jest w obliczu takiej tragedii? Z tym wszystkim można walczyć i stawić temu czoła. Dziękujmy za to, co mamy i cieszmy się z każdego dnia. Jeśli brak Ci sił i motywacji, zerknij na pełne życia zdjęcia Paoli, która w obliczu takiej tragedii umie cieszyć się z każdej chwili.

Jesteś silniejszy niż myślisz!

Jesteś silniejszy niż myślisz (1)

Jesteś silniejszy niż myślisz (2)

Jesteś silniejszy niż myślisz (3)

Jesteś silniejszy niż myślisz (4)

Aktywne życie pomaga Paoli pozostać w formie. Lubi ćwiczyć, tańczyć, jeździć na deskorolce i uwielbia także przebywać z końmi. Dużo podróżuje i zaraża innych swoją energią.

Jesteś silniejszy niż myślisz (5)

Jesteś silniejszy niż myślisz (6)

Jesteś silniejszy niż myślisz (7)

Jesteś silniejszy niż myślisz (8)

Jesteś silniejszy niż myślisz (9)

Paola nie zamierza także rezygnować z pracy modelki. Regularnie pojawia się w programach telewizyjnych, współpracuje głównie z markami kosmetycznymi.

Jesteś silniejszy niż myślisz (10)

Jesteś silniejszy niż myślisz (11)

Jesteś silniejszy niż myślisz (12)

Jesteś silniejszy niż myślisz (13)

Zaczęła także pozować, prowadzi własnego bloga i kanał na YouTube. Pomaga także innym odnaleźć się w podobnej sytuacji. Chce, aby każdy chory uwierzył w siebie.

Jesteś silniejszy niż myślisz (14)

Jesteś silniejszy niż myślisz (15)

Polecane

Może Cię zainteresować