×

Jessica Simpson opowiada o niezwykle trudnym dzieciństwie oraz walce z uzależnieniami!

Piosenkarka zebrała się na niezwykle odważną decyzję i opowiedziała światu o tym co ją spotkało. Okazało się, że była molestowana!

Jessica Simpson o swoim uzależnieniu

Pięć lat temu Jessica Simpson miała ofertę napisania książki motywacyjnej Jak najlepiej żyć swoim życiem. Ale w głębi serca wiedziała, że ​​nie da rady:

Nie czułam się swobodnie mówiąc o sobie w sposób, który nie był uczciwy.

We fragmencie swojego nowego pamiętnika Open Book, opublikowanego w magazynie People, przyznała się do odurzania się przez wiele lat. Postanowiła zrzucić brzemię by poradzić sobie z traumą. „Zabijałam się wszystkimi alkoholami i pigułkami”.  W alkoholizm i lekomanię popadła już po tym jak została mamą. Simpson przestała pić alkohol w listopadzie 2017 r. dla dobra siebie oraz bliskich:

Byłam zła na tę butelkę. To właśnie ona pozwalała mi pozostać samozadowoloną i zdrętwiałą. Jednak nic z tego nie było.

Molestowana jako 6-latka

Jessica Simpson opowiedziała nie tylko o swoim uzależnieniu! Piosenkarka po raz pierwszy ujawnia, że ​​była molestowana seksualnie jako mała dziewczynka! Wynikający z tego ból emocjonalny, który wraz z innymi źródłami stresu, w tym presją zawodową, doprowadził ją do prób samoleczenia alkoholem i stymulantami. Przemocy seksualnej doznała, gdy miała sześć lat, kiedy dzieliła łóżko z córką przyjaciela rodziny:

Zaczęło się to od łaskotania mnie po plecach, a następnie przeszła do rzeczy, które były wyjątkowo nieprzyjemne. Chciałam powiedzieć rodzicom. Byłem ofiarą, ale jakoś źle się czułam z tą myślą.

Dopiero sześć lat później zebrała się na odwagę, by powiedzieć swoim rodzicom podczas podróży samochodem.

Matka zareagowała uderzając ramieniem ojca i krzycząc: „Mówiłam ci, że coś się dzieje!”. Tata nie spuszczał oka z drogi i nic nie mówił.

Nigdy więcej rodzina Simpson nie zatrzymała się w domu przyjaciół jej rodziców, ale też rodzice nigdy nie porozmawiali na temat tych wydarzeń.

Walczy o siebie

Jessica Simpson jest teraz żoną byłego amerykańskiego piłkarza, Erica Johnsona, z którym ma troje dzieci. Gwiazda, która zastosowała terapię, aby w końcu „poczuć traumę”, przez którą przeszła, powiedziała, że ​​była w „długiej i głębokiej emocjonalnej podróży”.

Ma nadzieję, że jej książka pomoże innym w potrzebie, a zarazem czuje się lżej na duchu, mogąc o tym opowiedzieć.

Źródła: www.wprost.pl, www.bbc.com, www.thedailybeast.com, q961.com

Może Cię zainteresować

zamknij