×

Jessica z „Rolnik szuka żony” zadebiutowała na okładce gazety. Udzieliła też wywiadu

Kariera Jessiki z piątej edycji programu “Rolnik szuka żony” rozwija się z ogromnym tempie. Poza sympatią widzów kobieta zyskała rozgłos mediów. Kwestią czasu było pojawienie się Jessiki na okładce jakiejś gazety. Nie musieliśmy długo czekać.

Jessica to objawienie tegorocznej jesiennej edycji hitu TVP. Kobieta już od pierwszego odcinka wzbudza niemałe emocje. Swoją aparycją przyciąga wzrok. Mocny makijaż, doczepiane włosy i długie paznokcie to jej znak rozpoznawczy. Tym bardziej ludzie dziwili się, co takiego ona w tym programie porabia. Obecnie możemy śledzić jej dalsze losy jako kandydatki na męża rolnika Krzysztofa.

Ogromna popularność

Duże zainteresowanie publiczności przełożyło się na jej obecność w innych mediach. Dziewczyna pojawiła się już na najpopularniejszych serwisach plotkarskich w całym kraju. Teraz przyszedł czas na stawianie pierwszych kroków w gazetach.

Udany debiut

Jessica zadebiutowała na łamach “Panoramy leszczyńskiej”. Jest to lokalna gazeta wydawana w rodzinnej miejscowości 24-latki. Kobieta oprócz pozowania do zdjęć podzieliła się także wrażeniami z pobytu u rolnika Krzysztofa. Dzięki udzielonemu wywiadowi dowiadujemy się, że nie podobało się jej głównie zbyt wczesne wstawanie. Dodatkowo problemem były pyłki unoszące się w powietrzu, które wywoływały u Jessiki alergię.

Faworytka Kasia

Jessica ma świadomość, że nie jest główną faworytką do serca Krzysztofa. Kobieta jednak widzi, że w niektórych sytuacjach ma przewagę nad swoimi konkurentkami. Jak sama przyznaje pozostałe panie różnią się od niej zarówno wyglądem, jak i charakterem.

Niby miłe, ale są zazdrosne – kwituje Jessica

A wy co sądzicie? Jak wypadła Jessica na swojej pierwszej w życiu okładce? Podoba wam się?

Może Cię zainteresować

zamknij