×

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Te znaki zodiaku najgorzej ją zniosą

Lato w tym roku było wyjątkowo upalne. Niektórym wysokie temperatury dały się we znaki, ale pogoda wyjątkowo sprzyjała wakacyjnym wypadom nad wodę. Niestety czas letnich festiwali i ciepłych, szalonych dni odchodzi już w niepamięć. Pora wyciągnąć z szafy ciepłe swetry i kurtki. Jesień nie należy do ulubionych pór roku polaków, ale czy tego chcemy, czy nie, musimy pogodzić się z jej nadejściem. Niestety dla kilku znaków zodiaków to będzie wyjątkowo trudny okres.

Trzy znaki zodiaku zniosą jesień gorzej niż inni

Złota polska jesień już dawno odeszła w niepamięć. Okres od września do listopada niestety nie należy do najprzyjemniejszych. Za oknem już robi się ponuro i deszczowo, a jedne, co daje nadzieję na przetrwanie, to wieczory z kocem, herbatą i ulubionym serialem albo książką.

Taka atmosfera z pewnością sprzyja jesiennej depresji i chandrze. Astrolodzy ostrzegają, że niektórym znakom zodiaku tej jesieni będzie szczególnie ciężko. Winna będzie nie tylko niesprzyjająca pogoda, ale także trudne wydarzenia, z którymi ciężko będzie im sobie poradzić.

Lew

Osoby spod tego znaku są silne i ambitne. Niestety tej jesieni nawet odważny lew będzie zmagał się ze zmęczeniem i jesienną depresją. Zwykle bije od niego blask, jednak tym razem to w niego chandra uderzy ze zdwojoną siłą i w końcu się podda. Nawet najdrobniejsze problemy będą w stanie doprowadzić go do płaczu. Będzie doskwierał mu brak motywacji i nawet podniesienie ręki może okazać się wysiłkiem ponad miarę. Lew powinien zwracać szczególną uwagę na nieliczne, słoneczne dni, bo to one dadzą mu siłę na przeczekanie do łagodniejszej zimy.

Baran

Osoby spod tego znaku są zuchwałe i pełne pasji. Baran czerpie swoją niespożytą energię z natury, a przede wszystkim z ognia i słońca. Jednak na jesień, czuje się, jakby był odcięty od źródła. Na co dzień jest dynamiczny i przywódczy, ale w ponure dni traci swój temperament i niechętnie wychodzi z domu. Dodatkowo będzie w tym czasie bardziej narażony na trudności. Najlepszym rozwiązaniem wydaje mu się zaszycie w łóżku z kubkiem ciepłej kawy albo gorącej czekolady.

Panna

Osoby urodzone pod znakiem panny są niezwykle empatyczne i melancholijne z natury. Nic dziwnego, że żadna panna nie będzie czuła się dobrze tej jesieni, kiedy nostalgia uderza ze zdwojoną siłą. Jest emocjonalna i wyczulona na nastroje innych. To oznacza, że często zmaga się nie tylko ze swoim, ale także ze smutkiem innych osób. Nie da po sobie niczego poznać, ale w środku będzie toczyć walkę, żeby nie poddać się ponurym nastrojom. By przetrwać jesień, każda panna powinna przyłożyć szczególną uwagę do zadbania przede wszystkim o siebie.

Może Cię zainteresować

zamknij