×

Pielęgniarka przynosi mamie noworodka. Kiedy ta zagląda do jego buzi, jest przerażona

Jennifer Melton urodziła pięknego i zdrowego chłopczyka, który otrzymał na imię Nate. Następnego dnia oddała go pielęgniarkom, aby mogły przeprowadzić rutynowe badania – ważenie, mierzenie, pobranie krwi. Nic nadzwyczajnego.

Jennifer Melton i jej nowo narodzone maleństwo

Mama po trudach porodu miała w tym czasie chwilkę na to, aby odpocząć. Jednak zanim się zorientowała, Nate znów był w jej ramionach.

Wtedy pielęgniarka zaczęła opisywać badania, które właśnie przeszedł jej synek. Gdy Jennifer zaczęła ich słuchać, nie wiedziała w pierwszej chwili czy kobieta żartuje, czy może jednak mówi prawdę…

Niepotrzebny zabieg

Przed zabraniem dziecka nie poinformowano jej, że Nate przejdzie badania inne niż te rutynowe, nie mówiąc już o jakimkolwiek zabiegu, a okazało się inaczej.

Przerażona mama, gdy spojrzała do buzi swojego synka i zobaczyła w niej krew, co ją bardzo zaniepokoiło. Okazało się, że jej jednodniowy maluszek został poddany zabiegowi przecięcia wędzidełka języka.

Była kompletnie zdezorientowana, przecież Nate nie miał być poddawany żadnym zabiegom… A ten, który wykonano był całkowicie zbędny!

Okazało się, że lekarze poprosili pielęgniarkę o przyniesienie nie tego maluszka, co trzeba. W wyniku nieszczęśliwej pomyłki chłopczyk przeszedł zabieg zupełnie niepotrzebnie…

Może Cię zainteresować