Jej syn też jest znany, ale nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę

  Jej syn też jest znany, ale nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę

  Anna Seniuk ma znanego syna
  Anna Seniuk ma znanego syna
  Źródło zdjęć: © AKPA
  19.02.2024 15:10

  Anna Seniuk to postać, którą bez trudu rozpozna każdy Polak. Warto jednak podkreślić, że jej talent aktorski został przekazany dalej. Jej syn, Grzegorz Małecki, zdecydował pójść śladem matki i również wybrał zawód aktora. Na swoim koncie ma liczne role, w tym w serialu "M jak miłość".

  Anna Seniuk zagrała w wielu popularnych produkcjach, takich jak "Czarne chmury", "Czterdziestolatek" i "Potop". Aktorka, która zawsze ceniła prywatność, przez lata była żoną kompozytora Macieja Małeckiego, z którym rozwiodła się w 1994 roku. Mają razem dwoje dzieci: syna Grzegorza, który został aktorem, i córkę Magdalenę, która jest muzykiem.

  Syn Anny Seniuk to rozpoznawalna osobowość

  "Był... osobny. Bardzo trudno było go zapędzić, że tak powiem, do szeregu. Czasem myślę, że to niewiarygodne, iż Grzegorz, który jest taki rozproszony, nieskupiony, szalony, potrafi być tak bardzo zdyscyplinowany i profesjonalny na scenie" - napisała Anna Seniuk o synu Grzegorzu w swojej książce "Nietypowa baba jestem".

  Grzegorz Małecki jako młody człowiek przysparzał swojej matce wiele problemów. Przez długi czas nie wiedział, co chce robić w życiu, ani jaką szkołę wybrać. Mimo ośmiu lat nauki gry na fortepianie w szkole muzycznej, muzyka nie była jego prawdziwą pasją. W końcu zdecydował, że chce zostać aktorem, ale nie poinformował o tym swojej matki.

  Anna Seniuk i Grzegorz Małecki w 2013 roku
  Anna Seniuk i Grzegorz Małecki w 2013 roku© AKPA | Niemiec

  Grzegorz Małecki ma na swoim koncie wiele różnorodnych ról

  Zanim Grzegorz Małecki postanowił dołączyć do szkoły aktorskiej, studiował na trzech innych kierunkach. Kiedy przyszedł na egzamin do warszawskiej PWST, w komisji egzaminacyjnej zasiadła jego matka. Gdy go zobaczyła, natychmiast opuściła salę. On zaś udawał, że jej nie zna, zwracając się do niej "pani profesor". Dyplom PWST w Warszawie otrzymał w 2000 roku.

  W ciągu swojej kariery zagrał wiele ról, zarówno w teatrach warszawskich, jak i w produkcjach telewizyjnych, takich jak "M jak miłość", "Prosto w serce" czy "Barwy szczęścia". Prywatnie jest po rozwodzie z aktorką Kingą Ilgner. Razem mają córkę, Antoninę oraz syna, Franciszka.

  Źródło artykułu:WP Kobieta
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także