×

Abp Jędraszewski o seks edukacji: „Dzieci mają oddawać hołd bożkowi seksu”

Jędraszewski o „bożku seksie”, „ideologii gender” oraz LGBT, które odbierają polskość mówił podczas uroczystej mszy na Wawelu. Padły ostre słowa.

Jędraszewski o „bożku seksie”

Metropolita krakowski Abp Marek Jędraszewski 18 czerwca odprawił mszę w Krakowie na Wawelu. Podczas uroczystości obecni byli członkowie partii Prawa i Sprawiedliwości z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Duchowny w swoim kazaniu mówił o „bożku seksu”:

Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej, opartej na wierze w Boga Ojca i która wszystko pragnie budować na bożku seksie. Temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci, odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego.

O dziwo Arcybiskup wspomniał także o… nietolerancji:

Przez nietolerancję, agresywne ataki, prowokacje ze strony zwolenników ideologii gender i LGBT próbuje się nam odebrać naszą polską, od 1050 lat chrześcijańską ziemię. I dlatego głośne wołanie w kierunku ducha narodu jakie się rozlega obecnie, jakie się musi się spotęgować.

Jędraszewski widzi analogię do czasów starożytnych, kiedy składano dzieci w ofierze bożkowi Molochowi. W Starym Testamencie nazywano to przeprowadzaniem dzieci przez ogień.

Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku.

– stwierdził.

Karta Rodziny ochroni polskie dzieci?

10 czerwca prezydent Andrzej Duda podpisał tzw. „Kartę Rodziny”. Jest to dokument, który zakładka wsparcie finansowe dla rodzin z dziećmi, pomoc dla niepełnosprawnych dzieci i samotnych rodziców. Największą kontrowersję wzbudził jednak zapis chroniący obywateli przed ideologią LGBT.

Małżeństwo to związek jednej kobiety i jednego mężczyzny. Tak jest zapisane w naszej konstytucji i taką właśnie rodzinę powinno wspierać polskie państwo. (…) Jestem tutaj absolutnie jednoznacznie nastawiony (…) Dopóki ja będę prezydentem, na pewno tutaj żadna zmiana nie nastąpi. Trzeba chronić dzieci przed szkodliwymi ideologiami. Trzeba też chronić dzieci przed treściami, które są po prostu bardzo często kuriozalne.

– mówił już w marcu prezydent Duda.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, pl.sputniknews.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować