×

Jasnowidz przepowiada wojnę domową w Polsce! ” Powybijane szyby, dużo szkła”

Znany jasnowidz przepowiada wojnę domową w Polsce! Jego wizja wdaje się być naprawdę przerażająca. W najnowszym filmie opowiedział o tym, co zobaczył oraz nawiązał do napiętej sytuacji na Białorusi.

Przepowiednie coraz popularniejsze

Bezsprzecznie w obecnych czasach zainteresowanie przepowiedniami staje się coraz większe. Wszystko dlatego, że niestety nasza przyszłość jest całkowicie niepewna, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa. Oczywiście największym zainteresowaniem już od dawna cieszy się Krzysztof Jackowski i jego dar. Jednak coraz częściej fani znanego z programu „Big Brother” Wojciecha Glanca mówią i o jego wizjach dotyczących przyszłości.

Jasnowidz regularnie publikuje w Internecie filmy, w których mówi o tym, co się wydarzy. Jego słowa miały mieć już wielokrotnie pokrycie w rzeczywistości. Dotyczyły takich wydarzeń jak wybuch w Bejrucie, śmierć księcia Filipa czy też stan wyjątkowy na wschodnich granicach naszego kraju.

Jasnowidz przepowiada wojnę domową w Polsce

Na kanale Wojciecha Glanca pojawiło się właśnie nowe nagranie. Możemy w nim usłyszeć o wstrząsających wydarzeniach, które mają mieć miejsce w Polsce. Według niego mamy się czego obawiać… Widział na przykład ludzi z karabinami krążących po ulicach Warszawy.

Widzę obraz Polski i tak jakby w środku było serce, ale jakieś takie coraz bardziej zaciskające się (…) jakby to był atak serca. Mam jakieś odczucie, że w tym celu wprowadzenia wojny domowej, gdzieś w centrum przebite serce (…) Pojawia mi się obraz brygad antyterrorystycznych na ulicach, w okolicach Sejmu, w okolicach TVN, w przypadku TVN ja to widzę wręcz w charakterze oblężenia (…) można powiedzieć, że ta stacja jest obecnie przez faszystów oblężona, bo chodzi o to, żeby ją uciszyć (…) ludzie z karabinami, w maskach, wokół Sejmu, wokół Pałacu Prezydenckiego (…) mam wrażenie jakiejś dziwnej akcji, bardzo groźnej, jakiejś dziwnej akcji prowokacyjnej

Moim zdaniem tu chodzi o wprowadzenie wojska na ulice (…) Słyszę potężny huk, ogromny huk w centrum Polski. Jakaś akcja, jakieś wydarzenie, które będzie rodzajem wykręconej do góry nogami prowokacji. Bo chodzi nie o wojnę z Ukrainą czy Białorusią, ale wojną tu, w środku (…) Zabici medycy, powybijane szyby, dużo rozbitego szkła

*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Źródła: www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij