×

Niepokojąca wizja Jackowskiego. „Nowe prawo przemieszczania się po Europie”

Jasnowidz Jackowski wieszczy wielki kryzys, który uderzy również w UE. Wizjoner uważa, że wkrótce Anglia stanie się bezpieczniejsza niż cała Europa.

Jasnowidz Jackowski wieszczy wielki kryzys

Jasnowidz z Człuchowa regularnie wraca ze swoimi przepowiedniami. W ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że stają się one coraz bardziej katastroficzne. Tematyka spotkań Jackowskiego z fanami jest zdominowana przez pandemię koronawirusa i jej skutki. W jednym z najnowszych filmów na YouTube wizjoner znów nie miał dobrych wieści. Jego zdaniem świat czeka wielki kryzys ekonomiczny. Według Jackowskiego, może on mocno uderzyć w Unię Europejską.

Wcale bym się nie zdziwił, że Unia Europejska się rozprasza. Unia Europejska się w jakiś sposób kończy, ale to wszystko jest rozłożone w czasie

– uważa jasnowidz.

Zdaniem wizjonera Brexit był bardzo dobrą decyzją, która pomoże Anglii się uchronić przed wieloma problemami.

Ta ucieczka była w ostatnim momencie i dobrze ze się stało. Anglia będzie bezpieczniejsza niż cała Europa

– mówi.

A co, według Jackowskiego, zmieni się w UE?

Będzie nowe prawo w kwestii przemieszczania się po Europie. To będzie jednolite prawo. To będzie zacieranie Strefy Schengen. To będzie trochę utrudniało nam swobodne poruszanie się. I to będzie początek tego, co będzie potem.

Jackowski nawiązał do pandemii i tego, jak wpływa ona na nasze życie. Uważa, że wiosną w Polsce może pojawić się nowa zaraza. „Dziwnie mi się to kojarzy” – skwitował.

„To będzie łupnięcie”

Jeśli ktoś czeka na dobre wieści na temat wizji jasnowidza z Człuchowa, będzie musiał poczekać jeszcze dłużej. Po raz kolejny w ostatnim czasie wizjoner uważa, że w najbliższych miesiącach powinniśmy się przygotować na najgorsze.

Okres lipca i sierpnia to będzie prawdziwy kryzys i on się wyłoni prawdopodobnie z rynków amerykańskich. To będzie łupnięcie, ostre tąpnięcie

– przewiduje.

Zdaniem Jackowskiego powinno nas niepokoić także to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie, chociaż bardzo mało mówi się o tym w naszych mediach.

Wizjoner już od miesięcy podkreśla, że 2021 rok będzie jeszcze gorszy, niż poprzedni i jest bardzo konsekwentny w swoich wizjach, malując podczas spotkań online z fanami kolejne czarne scenariusze.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować