×

Jasnowidz Jackowski ostrzega prezydenta Dudę. „Powinien uważać podczas II tury”

Jasnowidz Jackowski ostrzega prezydenta. Zdaniem proroka z Człuchowa, druga kadencja będzie „bardzo niepokojąca”. Zaapelował do Andrzeja Dudy, by uważał na siebie.

„Niepokojąca kadencja”

Potwierdziła się przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotycząca wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Urzędujący prezydent wygrał większością 51,03 proc. głosów z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim, który uzyskał 48,97 proc. przy frekwencji wynoszącej 68,18 proc.

Andrzej Duda bardzo ucieszył się z wyniku, a zwłaszcza z wysokiej frekwencji, która, jego zdaniem, daje mu silny mandat do sprawowania władzy. Zdaniem jasnowidza, to może być radość przedwczesna…

Jak przewiduje Krzysztof Jackowski, druga kadencja Andrzeja Dudy będzie dużo trudniejsza niż pierwsza. Nałoży się na to wiele przyczyn o charakterze globalnym, ale jasnowidz z Człuchowa nie sprecyzował, jakich:

Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie (…) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata.

Jasnowidz Jackowski ostrzega prezydenta

Cóż, nie trzeba być jasnowidzem, żeby domyślać się, jakie trudności mogą nastąpić. Cieniem na drugiej kadencji prezydenta Dudy może położyć się pandemia koronawirusa i związana z nią recesja gospodarcza, zwłaszcza, że Jackowski sam już o tym wspominał na swoim kanale na YouTube:

Jak patrzę w telewizji, jak oni coś mówią, tłumaczą, ja mam wrażenie, że oni doskonale wiedzą, do czego to prowadzi, czyli to jest kompletna sprzeczność – nie to, że oni nie wiedzą, jak uspokoić ludzi, jak im dać nadzieję, tylko oni doskonale wiedzą, że to do czegoś konkretnego prowadzi, do czegoś, na co się zgodzili i co wiąże się ze słowem suwerenność.

Co gorsza, Krzysztof Jackowski zdążył już przepowiedzieć III wojnę światową, która, jego zdaniem, powinna się rozpocząć na przełomie czerwca i lipca. A to rzeczywiście mogłoby być zagrożeniem dla prezydentury Andrzeja Dudy, ale na razie jeszcze nie wybuchła, chociaż być może nic nie jest jeszcze przesądzone, bo lipiec nadal trwa.

Jeden z internautów zapytał jasnowidza, czy to dobrze, że Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, Krzysztof Jackowski odparł, że trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie:

Zobaczymy. Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo.

Myślicie, że prezydentowi coś grozi?

Źródła: www.se.pl, www.youtube.com, www.chillizet.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować