×

Jasnowidz Jackowski o pogodzie na kwiecień i wiosnę. Co nas czeka?

Jasnowidz Jackowski o pogodzie na kwiecień i zbliżającą się wiosnę. Najsłynniejszy polski wizjoner zdradził, co czeka nas w najbliższych tygodniach. Ma optymistyczne wieści!

Jasnowidz Jackowski o pogodzie

Gdy pogoda nas nie rozpieszcza i z coraz większą niecierpliwością oczekujemy na piękną słoneczną wiosnę, jasnowidz z Człuchowa śpieszy z dobrymi wiadomościami. „Super Express” zapytał wizjonera o to, jakiej pogody możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach i jaka będzie wiosna w 2022 roku.

Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało

– zaczął Jackowski.

Stwierdził też, że chociaż nie jest za ciepło, jego dotychczasowe przewidywania w pewnym stopniu się sprawdzają, ponieważ przedwiośnie już do nas zawitało.

„Kojarzy mi się szybka wiosna”

Według wizjonera z Człuchowa, dłuższe okresy ze słońcem to optymistyczny znak.

W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny

– stwierdził Jackowski.

Jak najbardziej optymistyczna pogoda

– dodał.

Trzymamy kciuki, by ta optymistyczna wizja Jackowskiego była jak najbliższa prawdy. Według synoptyków kwiecień przyniesie nam temperatury powyżej normy, za to możemy się spodziewać obfitych opadów. Na konkretne ocieplenie trzeba poczekać do drugiej połowy kwietnia.

Przypomnijmy, kalendarzowa wiosna rozpoczyna się już 21 marca (poniedziałek) i potrwa do 20 czerwca.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij