×

Jarosław Pinkas ma lekarstwo na koronawirusa! To specjalna „mikstura”

Jarosław Pinkas ma lekarstwo na koronawirusa! W trakcie przemówienia w Sejmie opisał specjalną mieszankę, która może powstrzymać chorobę z Chin!

Specjalne posiedzenie sejmowe

Dzisiaj po godzinie 10:00 rozpoczęło się dodatkowe posiedzenie Sejmu, podczas którego rząd przedstawił informację dotyczącą nowego koronawirusa.

Przedstawiciele rządu opisywali przygotowanie Polski do walki z epidemią, opozycja postanowiła podważyć ich słowa. Przytoczyli historię pani Anny. 26-latka skarżyła się na procedury szpitalne, ponieważ musiała czekać ponad 88 godzin na wyniki badań w kierunku koronawirusa.

Przedstawiciele PO odnieśli się również do 2 miliardów złotych przeznaczonych na TVP. Jednak nikt nie spodziewał się, że usłyszą tak niespodziewaną deklarację ze strony jednego z polityków.

Jarosław Pinkas ma lekarstwo na koronawirusa!

Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zaskoczył wszystkich twierdząc, że Polska ma specjalną „mieszankę”, która jest lekarstwem na koronawirusa. Składa się ona z rzetelnej wiedzy, informacji i pełnego zaangażowania profesjonalistów medycznych.

Poinformował także, że w całym kraju obecnie pracuje 16 tysięcy pracowników sanepidu, aby zapewnić nam bezpieczeństwo przed groźną chorobą.

Jarosław Pinkas to polski lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, nauczyciel akademicki. To także doktor habilitowany nauk medycznych oraz profesor Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Od 2018 roku jest Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Słowa szefa GIS-u mogą wydawać się zabawne, ale właśnie takie działania pomogą zwalczyć epidemię.

Źródła: twitter.com
Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować