×

Jarosław Bieniuk został już zwolniony. Podano szczegółowo, o co oskarża go 28-latka

Były partner zmarłej Ani Przybylskiej, 39-letni Jarosław Bieniuk, został zatrzymany w związku z oskarżeniami o przestępstwo na tle seksualnym. Zarzuty wobec byłego piłkarza reprezentacji są tym bardziej nieprawdopodobne, zważywszy na fakt, że mężczyzna do tego czasu budził wyłącznie same pozytywne emocje – jest kochającym i zaradnym ojcem, który spełnia się zawodowo. Dzisiaj na temat zatrzymania byłego partnera zmarłej Ani Przybylskiej wiadomo już znacznie więcej.

Były piłkarz reprezentacji Polski miał spotkać się z 28-latką w hotelu

Hotel w Dolnym Sopocie leżący w zagłębiu sopockich restauracji i imprez. To tam nocą z 12 na 13 kwietnia Jarosław Bieniuk spotkał się ze swoją 28-letnią znajomą. Znajomą, którą miał wykorzystać na tle seksualnym. Jak przebiegało spotkanie? Póki co niewiadomo. Dochodzenie w tej sprawie wciąż prowadzą śledczy, policja i sąd.

Samopoczucie młodej modelki

Rankiem kolejnego dnia 28-latka udała się do domu taksówką, po czym wybrała się do lekarza ze względu na bardzo złe samopoczucie – do tego wszystkiego doszło również niepożądane krwawienie.

Zgłosiła się do lekarza, który dokonał obdukcji, a następnie zgłosiła sprawę policji – potwierdza w rozmowie z Fakt24 mec. Mateusz Dończyk z kancelarii Cogents, pełnomocnik kobiety

Przesłuchanie 28-latki

W konsekwencji 28-latka została przesłuchana przez sąd w obecności prokuratora i biegłego psychologa. To on miał potwierdzić wiarygodność zeznań młodej dziewczyny. Zeznań, w których modelka zarzuciła Jarosławowi Bieniukowi odurzenie jakąś substancją i wyjątkową brutalność na tle seksualnym.

Jarosław Bieniuk zatrzymany

Instagram

Trauma dziewczyny

Dzisiaj 28-latka wciąż nie ma się najlepiej. Prawnik modelki zapewnia, że przeżyła głęboką traumę, która odbiła się na jej zdrowiu psychicznym. Jakby tego było mało, dodał również, że dziewczynie ciężko jest dochodzić praw. Wszystko ze względu na fakt, że po drugiej stronie frontu znajduje się znany i lubiany sportowiec, który jest uwielbiany przez wielu Polaków. Mecenas pokrzywdzonej zapewnia jednak, że nie ma to żadnego wpływu na całą sprawę i wcale nie chodzi tutaj o zdobycie rozgłosu poprzez wykorzystanie popularności Bieniuka.

Jarosław Bieniuk, został zatrzymany w związku z oskarżeniami gwałt

Były piłkarz reprezentacji polski został oskarżony o gwałt przez młodą modelkę. 28-latka zeznała, że była mowa o narkotykach, erotycznych gadżetach i perwersyjnym seksie, na który miała nie wyrazić zgody. Mimo to Jarosław Bieniuk miał wykorzystać dwukrotnie młodszą od siebie dziewczynę.

39-latek opuścił już areszt

Podejrzany usłyszał dwa zarzuty dotyczące udzielenia narkotyków osobom trzecim. Jest to przestępstwo zagrożone karą do trzech lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu kontaktowania się ze świadkami oraz poręczenie majątkowe w kwocie 20 tys. zł – mówi Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

I choć 39-latek został wypuszczony na wolność po godzinie 23 i musi wpłacić 20 tys. złotych poręczenia, postępowanie w sprawie rzekomego wykorzystania na tle seksualnym modelki wciąż jest prowadzone. W związku z tym nie można wykluczyć, że pojawią się kolejne zarzuty. Jak odnosi się do tego wszystkiego Jarosław Bieniuk?

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji – zapewnia Jarosław Bieniuk

Kim jest 28-latka, którą miał wykorzystać Jarosław Bieniuk?

Bardzo atrakcyjna 28-latka to znana w lokalnym środowisku mieszkanka Trójmiasta. Młoda modelka niejednokrotnie pozowała przed obiektywami profesjonalnych fotografów – ma profil w serwisie fotomodelek. Prywatnie była powiązana na tle towarzyskim i biznesowym z tzw. „baronem dyskotekowym Trójmiasta”, który współpracował z bohaterem jednego z pedofilskich skandali.

Instagram

Przedstawiciele świata sportu, celebryci i internauci stają w obronie partnera zmarłej Ani Przybylskiej

Bliscy wciąż nie mogą uwierzyć, że Jarosław Bieniuk został zatrzymany z takiego powodu. Jeszcze kilka lat temu cała Polska była z nim, kiedy piłkarz nie potrafił poradzić sobie ze śmiercią ukochanej Ani Przybylskiej. Po zakończeniu kariery wciąż był ze sportem związany poprzez angażowanie się w różnego rodzaju akcje promocyjne. Do tego dochodzą: własna firma marketingu sportowego czy promowanie znanych marek jako ambasador. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jeśli skandal z udziałem 28-latki zostanie potwierdzony, jego wizerunek błyskawicznie legnie w gruzach.

Skandal, który ujrzał światło dzienne, skomentował sam Zbigniew Boniek

B. gwałciciel? Ja tego nie kupuję i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie – broni byłego sportowca Zbigniew Boniek

Zaznaczmy, że za gwałt ze szczególnym okrucieństwem grozi do 15 lat więzienia. Czy Jarosław Bieniuk posunąłby się do tak okrutnego czynu zważywszy na fakt, że ma pod opieką dzieci?

Może Cię zainteresować

zamknij