×

Jarosław Bieniuk nie jest sam. W jego obronie stanęła Esmeralda Godlewska

Jarosław Bieniuk – jego nazwisko jest dzisiaj znane już chyba wszystkim. Niestety, były partner zmarłej Ani Przybylskiej nie ma tym razem powodów do dumy, bowiem zarzuca mu się brutalny gwałt. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła 28-letnia modelka, która niespełna 2 tygodnie temu spotkała się z piłkarzem w jednym z sopockich hoteli. Jarosław Bieniuk ostatecznie usłyszał jedynie zarzuty związane z narkotykami. Sprawa dotycząca molestowania seksualnego wciąż jest w toku. Przez ten czas byłego zawodnika reprezentacji Polski wsparło już wiele gwiazd, a w tym m.in. Natalia Siwiec, Radosław Majdan, Martyna Gliwińska czy nawet jego była partnerka. Teraz po stronie Bieniuka postanowiła stanąć także sama Esmeralda Godlewska.

Jarosław Bieniuk poznał Esmeraldę Godlewską kilka lat temu

Godlewska na samym początku zaczęła komplementować byłego partnera Ani Przybylskiej.

Poznałam Jarosława Bieniuka pare lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzna, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie… miał chwile załamania – nikt z nas nie jest super bohaterem – zaczęła na Instagramie Godlewska

Celebrytka odniosła się także do oficjalnego oświadczenia Bieniuka, które wydał na chwilę po opuszczeniu aresztu. Przypomnijmy, że zaznaczył wtedy, że dwudziestokilkuletnia dziewczyna chce wyłudzić od niego pieniądze. Godlewska potwierdza tę tezę potępiając przy tym zachowanie modelki, która jej zdaniem powinna zostać ukarana.

Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą „ofiarę” oraz jej współpracowników, aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta. To silny, dzielny mężczyzna po przejściach. Kocha swoje dzieci, jest wspaniałym ojcem…  –  pisała Godlewska.

W tej sprawie, powinna zostać ukarana kobieta, która próbuje zniszczyć mu reputację oraz obraz ojca w oczach jego dzieci…  – dodała

Czy słowa Esmeraldy znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości?

zamknij