×

Nowe wątki w sprawie Jarosława Bieniuka. Jest nagranie, które ma świadczyć na jego korzyść

Od kilku dni nazwisko Jarosława Bieniuka nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą oskarżenia o brutalny gwałt. Były partner Anny Przybylskiej sam zgłosił się na prokuraturę i został zatrzymany. Teraz wyszedł już na wolność i przedstawia dowody przeciwko oskarżeniom. Jarosław Bieniuk pokazał wideo, które może zmienić bieg sprawy.

Nie wierzą w jego winę

Codziennie w sprawie pojawiają się nowe informację, które podgrzewają i tak gorącą atmosferę wokół zajścia. W obronie Jarosława Bieniuka stanęli już nawet Natalia Siwiec i Radek Majdan.

Jarosław Bieniuk i ciekawe wideo

W sprawie pojawiło się nagranie z kamer monitoringu, które ma zmienić charakter sprawy, w której oskarżony jest Jarosław Bieniuk. Wideo ma wskazywać na relacje łączące byłego partnera Anny Przybylskiej z domniemaną ofiarą. Źródło portalu „O2”, opowiedziało o nagraniu:

Wieczorem w towarzystwie jeszcze jednej pary Bieniuk wylądował w hotelu z brunetką. Kiedy znajomi opuścili hotel, były piłkarz miał uprawiać ostry seks ze znajomą. Po upojnej nocy, odprowadził kobietę do taksówki
Czy w takiej sytuacji facet odprowadza do auta kobietę i żegna się jak ze znajomą?

oskarzycielka jarosława bieniuka

Instagram

Wątpliwości co do zeznań oskarżonej budzą też jej powiązania z innymi sprawami o gwałt. 28-latka była powiązana z głośną w Trójmieście sprawą „Krystka”. Wówczas zarzuty prokuratorskie usłyszał nawet jej partner, który miał ją zawieść na obdukcję.

Myślicie, że sprawa szybko się zakończy

Może Cię zainteresować

zamknij