×

Czuje się kosmitą i robi wszystko, by tak wyglądać. „Jestem po prostu nie z tego świata”

Od czasu do czasu słyszymy historie ludzi, którzy źle się czują we własnych ciałach. Są tak nieszczęśliwi, że często decydują się na zmianę płci. Istnieją jednak również osoby, którzy nie chcą identyfikować się z żadną płcią. W dodatku to nie wszystko…

Historia Nebuli

Jareth Nebula urodził się 33 lata temu w stanie Waszyngton, jako kobieta. Czuł natomiast, że bardziej utożsamia się z płcią brzydką i tkwił w niewłaściwym ciele.

Wielkie zmiany

Cztery lata temu Nebula ostatecznie zdecydował się na zabieg zmiany płci i imienia. Później zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną. Przestał więc identyfikować się tylko z jedną płcią.

Nie o to chodziło

33-latek twierdzi, że po ujawnieniu się jako „osoba transgenderyczna” myślał, że w końcu odkrył prawdziwego siebie. Zrozumiał jednak, że się pomylił, bo nie tylko nie był ani kobietą, ani mężczyzną… Według Jaretha, nie należy on nawet do gatunku ludzkiego.

Utknął w ludzkim ciele

Zaczął myśleć, że jest „kosmitą” i pochodzi z innej planety.

Jak tłumaczy:

Nie myślę ani nie czuję tak, jak inni ludzie. Nie potrafię tego wyjaśnić. Jestem po prostu nie z tego świata. Nie czułem się komfortowo w żadnej z płci ani nigdzie pomiędzy. Wiem, że utknąłem w ciele człowieka i tak właśnie jestem postrzegany przez innych. Ale dla mnie jestem kosmitą beż żadnej płci

Kolejne metamorfozy

Nebuli postanowił operacyjnie usunąć sobie sutki. Regularnie goli brwi i robi tatuaże. Ma też mnóstwo kolczyków w ciele. Robi wszystko, żeby jak najmniej przypominać człowieka.

Jestem szczęśliwy będąc tym, kim jestem i każdego dnia będę coraz bardziej upodabniał się do kosmity – deklaruje Jareth

Nie jest jedyny

Nebuli wydaje się być bardzo kontrowersyjną postacią. Jednak wcale nie jest jedyny w swoich odczuciach i działaniach. Znany jest chociażby makijażysta Vinny Ohh, który często w mediach opowiada o swojej przemianie w bezpłciowego kosmitę.

Co myślicie o takich „kosmicznych” postaciach?

Może Cię zainteresować

zamknij