×

Izabela Janachowska podzieliła się z fanami wesołą nowiną. Niektórzy z nich się domyślali

33-letnia Izabela Janachowska, ekspertka od ślubów, dziś obwieściła światu, że spodziewa się dziecka ze swoim mężem, 59-letnim Krzysztofem Jabłońskim. Para spotyka się już od 7 lat, a po ślubie jest od pięciu.

W licznych wywiadach była tancerka mówiła, że nie stara się na razie o dziecko, ponieważ skupia się na karierze

Podkreślała także, że jest bardzo wdzięczna swojemu mężowi za to, że rozumie, że dla niej na razie jest ważna zawodowa ścieżka. Tak było do dziś! Wszystko się zmieniło i wychodzi na to, że Izabela zaszła w ciążę kilka miesięcy temu, ale nie podzieliła się od razu z fanami tą informacją.

„Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy”

Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! ?Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! ? Trzymajcie kciuki za naszą trójkę

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom i życzyć dużo zdrowia i spokoju ducha. Fani odetchnęli z ulgą, bo od kilku lat wypytywali celebrytkę o to, kiedy planuje dziecko. Niektórzy wprost mówili, że tak duża różnica wieku może nie działać dobrze na kontakt z potomkiem. Jednak na szczęście o tym decydują sami zainteresowani.

Jeszcze raz gratulacje!

Może Cię zainteresować

zamknij