×

Jakimowicz snuje spiskowe teorie na temat koronawriusa…

Jarosław Jakimowicz dał się ostatnio poznać jako specjalista od epidemiologii, czym wzbudził zachwyt w gronie antyszczepionkowców. No bo co poradzi na to, że zna się na wszystkim…? Z resztą podobnie jak inny kolega z branży „rozrywkowej”, Sławomir Świerzyński, który namawia do łamania przepisów antyepidemiologicznych.

Jarkowi się nudzi…

Jarosław Jakimowicz ćwierć wieku temu zagrał w filmie „Młode wilki”, a dwa lata później pojawił się w kontynuacji kinowego hitu, „Młode wilki 1/2”. Od tamtej pory tuła się po obrzeżach show biznesu, podejmując różne niezrozumiałe i na oko rozpaczliwe decyzje, jak np. udział w piątej edycji reality show TV4 „Big Brother VIP”, którą zresztą wygrał czy J&J – czyli Jola i Jarek, w którym wystąpił z Jolą Rutowicz.

Na co dzień Jarek przełamuje nudę, dzieląc się swoimi błyskotliwymi refleksjami na różne tematy w mediach społecznościowych. Z okazji pandemii koronawirusa porzucił, być może chwilowo, zachwyty nad partią Jarosława Kaczyńskiego, którego szczerze podziwia na rzecz snucia ryzykownych teorii dotyczących pandemii.

Spiskowa teoria Jakimowicza

Aktor wzbudził zamieszanie swoim najnowszym wpisem, tym większe, że od chwili wprowadzenia przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego, imponował rozsądkiem. Apelował do swoich fanów o docenienie powagi sytuacji i skrupulatne przestrzeganie środków ostrożności zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia. Aż tu nagle zaskoczył wszyskich, sugerując, że cała pandemia jest jednym wielkim spiskiem.

ZŁAMIE SIĘ NAM PSYCHE A PÓŹNIEJ ZAAPLIKUJE CUDOWNĄ SZCZEPIONKĘ ‼️#jakimowicz #covid_19 #koronawirus #szczepionka

Kiedy zrozumiał, jaką radość sprawił antyszczepionkowcom tym wpisem, zaczął się z niego rakiem wycofywać. W rozmowie z Pudelkiem zapewnił, że osobiście nie podważa istnienia epidemii, ale ostatecznie wyszło na to, że sam nie rozumie, co chciał przekazać. Przy okazji strasznie się obraził na Pudelka i na swoim Instagramie nawyzywał redakcję od idiotów i kretynów

Nie mam jak inaczej to komunikuje w ten sposób do IDIOTÓW Z PUDELKA. Stwierdzenie, że ZŁAMIĄ NAM PSYCHE A PÓŹNIEJ ZAAPLIKUJĄ SZCZEPIONKĘ nie mówi nic o tym, że wątpię w istnienie tego wirusa ‼️ Rozumie to KRETYN jeden z drugim? Umie kretyn czytać ze zrozumieniem, może choć raz bądźcie POWAŻNI BO K…A UMIERAJĄ LUDZIE A WY TAKIE PIERDOŁY PISZECIE ‼️.Jak kretyn nie rozumie to zadzwoni i dopyta skoro taki ograniczony

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ZŁAMIE SIĘ NAM PSYCHE A PÓŹNIEJ ZAAPLIKUJE CUDOWNĄ SZCZEPIONKĘ ‼️#jakimowicz #covid_19 #koronawirus #szczepionka

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Źródła: rozrywka.dziennik.pl

Polecane

Może Cię zainteresować