×

Jaką matką jest Dagmara Kaźmierska? Conan wyjawił całą prawdę o Królowej Życia

Jaką matką jest Dagmara Kaźmierska? Z okazji obchodzonego przed kilkoma dniami święta wszystkich mam, syn celebrytki postanowił udzielić szczerego wywiadu. W towarzystwie matki opowiadał o tym, jak wygląda ich relacja. Niektóre fakty z macierzyństwa „królowej życia” są zaskakujące.

Barwny ptak

Dagmara Kaźmierska, którą za sprawą występów w reality show „Królowe życia” poznała cała Polska, wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Kobieta słynie z kontrowersyjnego stylu bycia oraz dosadnych wypowiedzi, które balansują na granicy dobrego smaku. Po zdobyciu rozpoznawalności, celebrytka zaczęła promować w programie również swojego syna.

Kaźmierska często chwaliła się Conanem i podkreślała, że jest niezwykle zdolny i mądry. Jej jedyne dziecko ma szansę zrobić równie spektakularną karierę w świecie show biznesu, co jego matka. Właśnie stawia pierwsze kroki w tym kierunku.

Z okazji obchodzonego 26 maja Dnia Matki, Conan udzielił wywiadu produkcji Dzień Dobry TVN. Była to pierwsza rozmowa syna celebrytki z mediami. Dagmara Kaźmierska zadbała jednak o to, aby jej syn nie czuł się speszony i dlatego towarzyszyła mu w rozmowie. Chłopak opowiedział o swoim dzieciństwie oraz matce. Przyznał, że nie zawsze było… ciepło.

Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała zabawną anegdotę związaną z wydarzeniem, o którym wspomniał Conan. Stwierdziła, że nie było to nic poważnego.

Conanek, daj spokój. Ty pamiętasz o takich rzeczach. W ogóle nie możesz pamiętać, bo byłeś malutki. To jeszcze było w Ameryce. Mieszkaliśmy z przyjacielem Karuzelą. Nudziło nam się. Conana ojca nie było, gdzieś tam pojechał coś załatwiać. No i dobra, co robimy. Karuzela mówi: „Ku… chciałbym mieć włosy jak Eminem. Ja mówię – dobra, to choć ci pofarbujemy. Zaczęliśmy farbować te włosy. Tlenić je dużo razy, ale zaczęłam też kąpać Conanka. (…) Bawił się w wannie, która była ogromna. I zapomnieliśmy o nim. Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane, uchachane.

Jaką matką jest Dagmara Kaźmierska?

W czasie rozmowy nikt nie wspominał o kryminalnej przeszłości Królowej Życia. Zamiast tego rozmówcy skupili się na życiu Conana. Syn Kaźmierskiej przyznał, że jego obecność w telewizji trwa już dość długo.

Nie jestem zbytnio medialny, no, ale co mogę powiedzieć. Faktycznie, chyba z pięć lat już występuję. Chyba w gimnazjum zaczynałem. Pamiętam, że kajdan nosiłem.

Matka Conana dopowiedziała:

I byłeś zaje….. przystojny.

20-latek szybko jednak ją poprawił stwierdzając, że nadal może poszczycić się wspaniałym wyglądem.

Nie „byłeś”, tylko jestem dalej. Zawsze byłem i jestem.

Dagmara Kaźmierska wyznała, że tęskni za czasami, kiedy jej syn był mały. Z rozrzewnieniem wspominała, jak dawniej wyglądał.

Ja go wolałam, jak był malutki. Miał śliczne niebieskie oczy. Był pucołowaty. To było tak śliczne dziecko, a teraz taki duży się zrobił chłopak.

W tej chwili Conan studiuje medycynę. Chciałby zostać psychiatrą. Dagmara Kaźmierska jest pewna, że nie będzie narzekał na brak pacjentów.

Powiedział, że jak patrzy na mnie, to brakuje psychiatrów w tym kraju.

Chcieli mieć córkę

Królowa Życia przyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż marzyli o córce. Zamierzali dać jej nietypowe imię. Planowali, że nazwą ją Mercedes, Nefertiti, Kleopatra bądź Tytania. Los jednak sprawił, że na świat przyszedł chłopiec. Później Kaźmierska przekonała się, że cieszy się z tego, jak potoczyło się jej życie.

Każdej mamie życzyłabym takiego syna jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara. (…) To jest mój skarb świata.

Rozmowa zeszła również na tematy uczuciowe. Pomimo tego, że Conan jest oczkiem w głowie mamy, to sam decyduje o tym z kim wchodzi w bliższe relacje. Stwierdził, że matka nigdy nie wybierała mu dziewczyn.

To do mnie w 100 proc. należy decyzja i zawsze będzie należeć, ale jak już dłużej z jakąś jestem, to pokażę mamie.

Dagmara Kaźmierska przyznała, że akceptuje wybory syna. Ufa, że postępuje słusznie, wiążąc się z daną kobietą.

Każdą kochałam. Przyprowadzi mi 10 naraz, ja je wszystkie będę kochać, bo to mój synek musi być szczęśliwy. Przyprowadzi mi żyrafę, to ja też powiem, że będę ją kochać.

Conan powiedział, że do tej pory zazwyczaj trafiały mu się dziewczyny, które piekły dla niego ciasta oraz gotowały. Trzymamy kciuki, aby nadal tak było!

Nowa „królowa życia” o Dagmarze Kaźmierskiej. Dopiero co się poznały, a już ma sporo do powiedzenia

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij