×

Jak wyglądały ostatnie chwile życia Gabby Petito? Koroner ujawnił, jak zginęła

Jak wyglądały ostatnie chwile życia Gabby Petito? Wczoraj koroner hrabstwa Teton, dr Brent Blue ujawnił wyniki sekcji zwłok influencerki. Przedstawione przez niego informacje wywołały ogromne poruszenie.

Wyjechali we dwoje, wrócił sam

22-letnia Gabby Petito i jej narzeczony Brian Laundrie podróżowali po Stanach Zjednoczonych białą furgonetką, a swoje wojaże relacjonowali w mediach społecznościowych. Fani Gabby nie przypuszczali nawet, jak tragiczny będzie finał tej wyprawy.

Ostatnie chwile życia Gabby Petito
Twitter

Ostatnie zdjęcie influencerka zamieściła 25 sierpnia. Natomiast dwa dni później jej matka otrzymała z telefonu Gabby tajemniczą wiadomość.

Możesz pomóc Stanowi (dziadek Gabby), cały czas do mnie dzwoni i nagrywa mi wiadomości głosowe.

A potem kolejną:

W Yosemite nie ma zasięgu

Matka Petito od początku twierdziła, że żadnej z tych wiadomości nie wysłała jej córka.

1 września Laundry wrócił do domu na Florydzie. Sam. Od tej pory wszyscy próbowali znaleźć odpowiedź na pytanie, co stało się z Gabby Petito.

Ostatnie chwile życia Gabby Petito
Twitter

Jak wyglądały ostatnie chwile życia Gabby Petito?

Zwłoki Gabby znaleziono 22 września w parku Bridger-Teton National Forest w Wyoming. Ale dopiero teraz ogłoszono wyniki sekcji zwłok. Koroner hrabstwa Teton poinformował, że Gabby Petito została uduszona. Mało tego, zdaniem dr Blue 22-latka zmarła na trzy lub nawet cztery tygodnie przed odnalezieniem zwłok. A zatem mama influencerki mogła mieć dobre przeczucia co do tego, że to nie jej córka wysyłała do niej wiadomości…

Dr Blue przekazał również, że 22-latka nie była w ciąży. Natomiast nie chciał udzielić informacji na temat tego, w jaki sposób doszło do uduszenia influencerki. Odmówił odpowiedzi na pytanie o szczegóły dot. obrażeń znalezionych na ciele dziewczyny, stanu, w jakim znaleziono ciało, czy wyników testów toksykologicznych.

Ostatnie chwile życia Gabby Petito
Twitter

Brian Laundrie, który jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Gabby, przepadł bez śladu. Kilkanaście dni po tym, jak wrócił samotnie z wyjazdu i odmawiał odpowiadania na pytania o narzeczoną, mężczyzna po prostu wyszedł z plecakiem z domu i nie wrócił. Jego rodzina zgłosiła zaginięcie, choć pojawiają się głosy, że to bliscy młodego mężczyzny pomogli mu się ukryć. Nie są to potwierdzone informacje, ale jedno jest pewne – policja do tej pory bezskutecznie szuka narzeczonego Petito.

Ostatnie chwile życia Gabby Petito
Twitter

Sąd w stanie Wyoming wydał federalny nakaz aresztowania Briana Laundrie. Z informacji zawartej w nakazie wynika, że między 30 sierpnia i 1 września 2021 roku Brian Laundrie dopuścił się oszustwa związanego z korzystaniem z karty kredytowej Gabby Petito.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij