Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska lata temu? Możecie jej nie poznać

  Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska lata temu? Możecie jej nie poznać

  Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach
  Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach
  Źródło zdjęć: © Licencjodawca | � by KAPIF.pl
  14.03.2024 11:53

  Celebrytka, którą teraz można podziwiać w programie "Taniec z gwiazdami", wykazuje dużą swobodę w swoim podejściu do estetyki. Dagmara Kaźmierska często mówi, że jest tandetna i czuje się z tym dobrze. A jak prezentowała się w przeszłości? Możecie być zaskoczeni.

  Dagmara Kaźmierska zaliczana jest do jednych z bardziej budzących emocje osobowości polskiego show-biznesu. Znana jest ze swojego poczucia humoru, bezpośredniości i prostoty, co pozwoliło jej szybko zdobyć sympatię publiczności oraz użytkowników internetu. Posiada także na swoim koncie wyrok prawomocny oraz odbycie kary więzienia między innymi za sutenerstwo.

  Widać, że sporo osób wierzy w możliwość naprawy i wybaczyło Dagmarze jej dawne błędy. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,1 mln osób i od kilku lat jest stałym gościem w różnorakich programach telewizyjnych. Najbardziej znana jest z udziału w "Królowych życia". Ostatnio także próbowała znaleźć partnera (podobnie jak Doda) w stacji Polsat i aktualnie bierze udział w "Tańcu z gwiazdami".

  Kontynuacja artykułu poniżej materiału wideo

  Fani cenią w Kaźmierskiej zarówno jej zabawne wypowiedzi, jak i charakterystyczny image. Krytycy natomiast krytykują ją za nienaturalność. Dagmara chętnie kontruje na te głosy, publikując swoje dawne zdjęcia, kiedy jeszcze żadne zabiegi medycyny estetycznej nie zmieniły jej wyglądu.

  Pod jednym ze starych zdjęć Dagmara napisała: "4-dniowy Conanek. I ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli! Ale za to z bardzo wyskubanymi brwiami".

  Użytkownicy internetu byli zaskoczeni, a w sekcji komentarzy pojawiło się wiele pochwał.

  Szczerze to na tym zdjęciu widać szczęśliwą i dumną mamę, a reszta się nie liczy", "Pani Dagmaro wyglądała i wygląda pani bardzo ładnie", "Bez makijażu - pięknie i naturalnie", "Nic się Pani nie zmieniła. Kolor włosów tylko inny, ale poza tym, uśmiech ten sam. Czas jest łaskawy dla Pani i wcale nie chodzi o makijaż czy inne ingerencje. Widziałam bez makijażu i jest ok, i tak trzymać. Liczy się również pogoda ducha, bo ona jest jak zastrzyk młodości, a tego Pani nie brakuje" - czytamy w komentarzach na instagramowym profilu Kaźmierskiej.

  Źródło artykułu:WP Gwiazdy
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także