×

Jak wygląda najstarsza córka Pazury? Aktor wystąpił z nią w „Milionerach”

Jak wygląda najstarsza córka Pazury? Znany aktor wystąpił wraz z najstarszą córką Anastazją w specjalnym wydaniu programu „Milionerzy” z okazji Dnia Dziecka. Dumny tata sam ją wychowywał, bowiem zmusiła go do tego sytuacja rodzinna. Długo walczył o wyłączne prawo do opieki.

Cezary Pazura z córką Anastazją w „Milionerach”

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji znani rodzice wraz ze swoimi pociechami zasiądą w fotelach „Milionerów”, gdzie będą odpowiadać na zadawane przez Huberta Urbańskiego pytania. Wygrana zostanie przekazana na rzecz podopiecznych fundacji TVN. Odcinek zostanie wyemitowany 1 czerwca.

Już dziś wiemy, że w specjalnym wydaniu „Milionerów” wystąpi Cezary Pazura wraz z córką Anastazją, co okazuje się być dla widzów niemałym, aczkolwiek miłym zaskoczeniem. Anastazja jest z pierwszego małżeństwa aktora. To najstarsza córka aktora. Kolejne dzieci z małżeństwa z Edytą Pazurą to Amelia, Antoni i Rita.

Trudne dzieciństwo Anastazji Pazury

Choć wydawać by się mogło, że Anastazja miała idealne dzieciństwo ze względu na znanego ojca, wcale tak nie było.

Anastazja od najmłodszych lat mierzyła się z rodzinnym dramatem w postaci uzależnionej od alkoholu matki. Kobieta niejednokrotnie przyjmowała także mocniejsze używki. Swoim postępowaniem zmieniła w koszmar życie najbliższej rodziny, o czym pisał w swojej autobiografii Cezary Pazura. Aktor absolutnie się temu sprzeciwiał, czemu wyraz dawał wieloletnią walką przed sądem rodzinnym o wyłączne prawo do opieki nad córką. Finalnie został sam z dzieckiem oraz długami.

Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe

– wspomina Cezary Pazura.

W pewnym etapie swojego życia był na tyle zdesperowany, że chciał targnąć się na swoje życie. Przed najgorszym uratował go przyjaciel Olaf Lubaszenko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Jak wygląda najstarsza córka Pazury i czym się zajmuje?

Anastazja Pazura, najstarsza córka aktora, ukończyła wydział grafiki na studiach w Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski postanowiła pójść w ślady taty. Podjęła tym samym studia w Warszawskiej Szkole Filmowej, do czego zachęcał ją tata. Dziś Anastazja ma na swoim koncie role w serialach „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Na stałe jest związana mimo wszystko z grafiką komputerową, co doprowadziło ją do zostania dyrektorem artystycznym magazynu o kulturze. Prace Anastazji możemy podziwiać m.in. na jej Instagramie.

Anastazja o swojej relacji z tatą opowiedziała w programie „Uwaga!”.

Dzwonię do taty również z okazji dnia mamy, bo jest dla mnie wszystkim – i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi.

Źródła: www.pomponik.pl
Fotografie: Instagra (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij