×

Jak wygląda Mariolka z „Kiepskich” obecnie? Aktorka dorastała na planie serialu

Pracę na planie popularnego serialu Polsatu zaczęła, gdy miała zaledwie 15 lat. Jak wygląda Mariolka z „Kiepskich” po ponad dwóch dekadach od emisji pierwszego odcinka? Niektórzy mogą mieć problem z rozpoznaniem aktorki.

Aktorka jednej roli?

Chyba nie ma Polaka, który przynajmniej raz nie obejrzałby odcinka serialu „Świat według Kiepskich”. Dla aktorów, którzy od lat wcielają się w główne role, udział w tak popularnej produkcji jest zarazem błogosławieństwem i przekleństwem.

Najlepiej z klątwą Ferdka Kiepskiego poradził sobie Andrzej Grabowski, któremu rola bezrobotnego i uzależnionego od piwa mężczyzny w średnim wieku, nie przeszkodziła w rozwoju kariery. Ale i tak dla wielu Polaków Andrzej Grabowski pozostanie Ferdkiem. Podobnie jest z jego serialową córką Mariolką. W tę postać Barbara Mularczyk wcielała się przez ponad dwie dekady.

W tym czasie Barbara Mularczyk zagrała m.in. w niezależnym filmie „D.I.L”, a także serialach „Pierwsza miłość” i „Sama słodycz”. Gościnnie pojawiła się też w jednym z odcinków „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, a ostatnio również w „Lombardzie. Życiu pod zastaw”. Od kilkunastu lat Barbara Mularczyk gra także w sztukach teatralnych. Ale dla wielu Polaków aktorka i tak pozostanie Mariolką…

Nie ma w tym nic dziwnego. Barbara Mularczyk pracę na planie „Świata według Kiepskich” rozpoczęła, gdy miała zaledwie 15 lat. Ostatnie odcinki z jej udziałem wyemitowano w ubiegłym roku.

Jak zmieniła się Mariolka na przestrzeni tych lat?

Jak wygląda Mariolka z „Kiepskich”?

Do serialu „Świat według Kiepskich” trafiła dzięki tacie, który wypatrzył informację o castingu w jednej z lokalnych gazet. I tak nastolatka rozpoczęła swoją życiową przygodę. Wkrótce debiutowała na ekranie.

Poszukiwano dziewczynek elokwentnych, nie bojących się kamery. A ja zawsze byłam gadatliwym, otwartym dzieckiem. Wspólnie z bratem i kuzynem często organizowaliśmy przedstawienia rodzinne, w ten sposób zbieraliśmy na czekoladę i różne łakocie

– wyznała Mularczyk po latach w Tele Tygodniu.

W ciągu pond dwudziestu lat spędzonych na planie sitcomu, córka Ferdynanda Kiepskiego i Halinki Kiepskiej bardzo się zmieniła. Ale czy naprawdę na tyle, by jej nie rozpoznać?

Pod najnowszymi zdjęciami Barbary Mularczyk wylał się odrażający hejt. W komentarzach nie zabrakło złośliwych uwag na temat dodatkowych kilogramów aktorki. W obronie serialowej Mariolki stanęli fani serialu. Wierni widzowie sitcomu z pewnością nadal nie mieliby problemu z tym, by rozpoznać aktorkę na ulicy.

Prywatnie Barbara Mularczyk jest szczęśliwą żoną Rafała Potockiego i mamą dwójki dzieci – córki Aleksandry i syna Jana.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować