×

To grób Oliwiera Rzeźniczaka miesiąc po pogrzebie. Uwagę zwraca jeden szczegół

Jak wygląda grób Oliwiera Rzeźniczaka? Synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka pochowano w rodzinnej Oleśnicy miesiąc temu. Jednak w miejscu jego ostatniego spoczynku wciąż regularnie pojawiają się świeże kwiaty i płoną znicze. Możemy też zobaczyć białe pluszowe misie. Jak widać, mały Wojownik ciągle żyje w sercach wielu osób…

Śmierć syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Cała Polska modliła się i trzymała kciuki za wygraną walkę małego Oliwiera z nowotworem. Chłopczyk cierpiał na niesamowicie rzadką odmianę nowotworu. Wiele osób wspierało chłopca i jego rodziców. Po tym jak mama maluszka założyła zbiórkę na jego leczenie w Izraelu, także i finansowo. Mimo wszelkich starań i zapewnienia najlepszego sposobu leczenia, życia dziecka nie udało się uratować. Oliwier Rzeźniczak zmarł 27 lipca.

Po śmierci chłopca w mediach społecznościowych pojawił się przepełniony bólem wpis rodziców Oliwiera, Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Zrozpaczona mama i tata poinformowali w nim o terminie ostatniego pożegnania Oliwierka i poprosili o spokój oraz modlitwę.

Kochani,

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.

Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00.

Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy.

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło.
Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy.

Rodzice Oliwierka.
Magda i Kuba

1 sierpnia 2022 roku odbył się jego pogrzeb. Właśnie mija miesiąc po tych smutnych wydarzeniach, a grób Oliwierka nadal tonie w kwiatach. Wiele osób wciąż pamięta o tym małym, ale bardzo dzielnym wojowniku.

Ostatnie chwile Oliwiera Rzeźniczaka
Siepomaga

Jak wygląda grób Oliwiera Rzeźniczaka?

Ta śmierć wstrząsnęła całą Polską. Wiele osób opłakiwało tego dzielnego wojownika. Teraz od tego bardzo głośnego pogrzebu synka Magdaleny Stępień (28 l.) i Jakuba Rzeźniczaka (36 l.) minął już miesiąc. Jak po tym czasie wygląda grób chłopca?

Ciało Oliwierka złożono w rodzinnej Oleśnicy. Na jego grobie wciąż pełno świeżych kwiatów, ciągle palą się na nim znicze. Złożono też białe pluszowe misie, które przyciągają uwagę i przypominają o tej ogromnej tragedii. Ten widok łamie serce.

Jak wygląda grób Oliwiera Rzeźniczaka
Grobonet
Grób Oliwiera Rzeźniczaka 1
Grobonet
Źródła: olesnica36.grobonet.com, www.se.pl
Fotografie: Grobonet, Siepomaga

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij