×

Brat Królowej Życia w programie. „Jak ładnie wyglądasz. Stęskniłam się za Tobą”

Jak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej? „Królowa życia” zdecydowała się pokazać młodszego brata w programie. Widują się rzadko, ponieważ Łukasz mieszka za granicą, a w Polsce bywa jedynie raz na kilka miesięcy. Być może dlatego widzowie show TTV poznali go dopiero teraz. Widać podobieństwo?

W piątek emocji nie zabraknie

Conan, Jacek i Edyta — fani programu „Królowe życia” poznali już kilka najbliższych osób z otoczenia Dagmary. W ostatnim czasie przyjaciółka, występująca w show razem z Kaźmierską, oczekiwała na przyjście na świat dziecka. Kobieta zdecydowała się na ciążę mimo dojrzałego wieku (ma 42 lata).

Z czwartego odcinka 9. sezonu „Królowych życia” docierają jednak smutne wieści. Przyjaciółka Dagmary urodziła martwe dziecko.

Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu

– tłumaczy Dagmara w odcinku.

W trudnych chwilach Edzia może liczyć na wsparcie przyjaciółki.

Jak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej?

W 9. odsłonie reality show emocji dostarczą również nowi bohaterowie programu. Jedną z największych niespodzianek dla widzów jest pojawienie się na antenie brata Kaźmierskiej. Odkąd Łukasz – młodszy brat bohaterki wyjechał do pracy za granicę, rodzeństwo rzadko się widuje. Łukasz odwiedza Polskę raz na kilka miesięcy. Ale każdą okazję wykorzystuje, by zobaczyć się z siostrą.

To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Mówiłam, że go w wózku to rzeki wrzucę

– wyznała szczerze Kaźmierska.

Ale sprawdza się tu powiedzenie, że „kto się lubi, ten się czubi”. Być może fizycznie rodzeństwo nie jest do siebie łudząco podobne. Ale pod względem temperamentu już tak!

Moje skarby świata! Boże, jakie śliczne moje braciszki! Jakie to ładne… stęskniłam się już za Tobą. Jak ładnie wyglądasz

– brat Dagmary mógł liczyć na wylewne powitanie.

Łukasz odwdzięczył się dość osobliwym, choć niewątpliwie praktycznym prezentem. Przywiózł z sobą robot do sprzątania. Jednak siostra niewątpliwie bardziej ucieszyła się z obecności Łukasza. Od razu zaangażowała go do prac domowych.

Może i dobrze, że rodzeństwo widuje się raczej rzadko… Co by to było, gdyby nie mieli okazji za sobą stęsknić?

Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować