29-letni Daniel twierdzi, że może uwieść każdą kobietę. Wystarczy mu na to kilka minut

Czy jest jakaś złota rada, dzięki której będziemy w stanie uwieźć dosłownie każdą kobietę? Z pewnością nie. Są jednak wśród nas mężczyźni, którzy z uwodzeniem nie mają większych problemów. Wiedzą, jak podejść do osoby płci przeciwnej, zagadać, a co więcej, zawrócić jej w głowie.

Panowie coraz gorzej radzą sobie w relacjach damsko-męskich?

Nie da się ukryć, że coraz więcej mężczyzn ma problem z nawiązywaniem relacji z kobietami. Wpływać może na to wiele czynników: brak czasu na poznawanie nowych osób, niska samoocena czy wirtualna rzeczywistość, której poświęcamy tak wiele czasu. Panowie często nie potrafią wykorzystać swoich atutów, a nawet jeśli, często mają problem z utrzymaniem znajomości. Pewności siebie ujmuje im również fakt, że panie są coraz częściej niezależne od płci męskiej.

Są wyjątki. Jednym z nich jest 29-letni Daniel

Oczywiście, jak od każdej reguły, w tym przypadku też są wyjątki i znajdziemy wśród nas panów, którzy na brak powodzenia narzekać nie mogą. Do takich osób bez wątpienia możemy zaliczyć 29-letniego Daniela, gorącego singla, do którego panie dosłownie ustawiają się w kolejce. Jak to możliwe? Otóż, z wypowiedzi mężczyzny jasno wynika, że powodzenie można sobie po prostu kupić. Aby jednak było to możliwe, trzeba się odpowiednio sprzedać.

Rozmowę z pożądanym przez 29-latkiem przeprowadził portal Papilot.pl. Oto, jak podchodzi do uwodzenia mężczyzna.

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Kobiety są jak „zdobywanie kolejnych medali”

Mężczyzna zaczął od tego, że trudno powiedzieć, czy jest aktualnie w związku, bo jego relacje z kobietami zmieniają się z dnia na dzień. 

Nie jestem z tych facetów, którzy za punkt honoru stawiają sobie wybudowanie domu, spłodzenie syna i posadzenie drzewa. Przynajmniej nie teraz

29-latek uważa, że „uwodzenie traktuje jako sport”, a poderwanie każdej następnej kobiety to dla niego kolejny medal. Aby mu się to udało, pokazuje po prostu najlepszą wersję Ciebie. Wersję, o której według niego podświadomie marzy każda osoba płci przeciwnej. Schemat ma być prosty, ponieważ uważa, że pod tym względem od wieków nic się nie zmieniło.

Facet ma pociągać fizycznie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Przede wszystkim finansowego. Śmieszą mnie teorie o tym, że klucz do sukcesu to wrażliwość, dobre serce i maniery

Czy więc kobiety nie lubią wrażliwych mężczyzn?

Dokładnie tak – tak przynajmniej wynika z wypowiedzi 29-latka, który uważa, że to nic innego, jak „zaklinanie rzeczywistości”. Rzeczywistości, która mówi, że facet ma kręcić i podniecać kobietę jednocześnie dając jej pełną stabilizację.

Pierwsze spotkanie

Patrząc na prostotę, z jaką podchodzi do tego Daniel, nasuwa się jeszcze jedno pytanie, a mianowicie od czego tak naprawdę zaczyna, kiedy już upatrzy sobie „swój cel”?

Okrzyknięto ją najbrzydszą kobietą świata. Była przedmiotem kpin całego społeczeństwa

Kiedy idę na podryw, muszę się do tego przygotować. Nie wyglądam jak mister świata, ale znam swoje mocne strony. Potrafię się elegancko ubrać i używam sprawdzonych perfum, które zawsze działają. Kiedy facet jest schludny i pachnący, to już 50 procent sukcesu. Większość mężczyzn z Polski w ogóle o siebie nie dba. Taki zadbany czyścioszek to miła odmiana

Dodaje przy tym, że im mniej słów powie w trakcie pierwszego spotkania, tym większa szansa na powodzenie. Tłumaczy to w bardzo prosty sposób, bowiem uważa, że kobiety oczekują działania, a nie niekończących się opowieści, które nic nie wnoszą. Kiedy pierwsze wrażenie mamy już za sobą, warto mieć przy sobie kluczyki do samochodu – najlepiej z dużym breloczkiem drogiej marki. Do tego dochodzi jeszcze portfel pełen pieniędzy lub kart płatniczych, które „świecą swoimi zabezpieczeniami”. Oczywiście, musi je zauważyć kobieta, którą jesteśmy zainteresowanie.

Przy barze sprawdza się to świetnie, bo zamawiasz drinka, chcesz od razu zapłacić, pokazujesz wnętrze portmonetki, a barman mówi, że później – opowiada 29-latek

Znajomości na jedną noc

Patrząc na sposób działania Daniela, wydawać by się mogło, że w ten sposób nawiązuje raczej znajomości na jedną noc. A co z żoną? Czy kiedykolwiek ją znajdzie?

Dlaczego nie? Twierdzenie, że tylko łatwe dziewczyny zwracają uwagę na tego typu szczegóły to zaklinanie rzeczywistości. Te mądre, ambitne i z zasadami też chcą mieć faceta, który sobie w życiu radzi. Nie wykluczam, że kiedy będę gotowy na stałą relację, to ją stworzę. A poznamy się dokładnie w ten sam sposób. Tylko później będę musiał się wytłumaczyć, że płacę tylko jedną kartą, a breloczek mercedesa pożyczyłem od kolegi odpowiada mężczyzna

Co myślicie o podejściu do życia 29-latka? Czy takim podejściem faktycznie jest w stanie uwieść każdą kobietę, a rzeczywistość jest aż tak zakłamana? Czekamy na Wasze komentarze.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Zobacz także:

Źródło: papilot.pl | Fotografie: instagram.com, instagram.com