×

Jak pieścić kobietę by poczuła rozkosz?

Kobiece ciało posiada wiele stref erogennych, które umożliwiają sprawienie przyjemności – zarówno doprowadzenie do orgazmu jak i ogólne pobudzenie organizmu. Z drugiej jednak strony, duży indywidualizm, w zakresie upodobań oraz wrażliwości ciała każdej z nich powodują, iż nie ma jednej, pewnej recepty na osiągniecie sukcesu. Więc jak pieścić kobietę?

Poradnik dla początkujących

Chcąc wywołać rozkosz na twarzy swojej ukochanej, rozpocznij od delikatnej gry wstępnej. Wnikliwe spojrzenia, powłóczyste muśnięcia ręką jej karku, szeptanie czułych słówek, to wszystko powinno wprowadzić partnerkę w odpowiedni nastrój. Kolejnym etapem, którego nie warto pomijać jest całowanie. Najoczywiściej – w usta, bardziej wymyślnie – w płatki uszu, czubki palców czy plecy wzdłuż kręgosłupa. Delikatny masaż także powinien rozgrzać ciało, oswoić ją z Twoim dotykiem oraz przygotować na dalszy rozwój wydarzeń. Pachnące olejki do masażu, nastrojowa muzyka, przytłumione światło, spokój i pewność, iż nikt nie będzie Wam przerywał, lampka ulubionego wina bądź kolacja złożona z potraw uznawanych za afrodyzjaki (zwłaszcza ta wykonana samodzielnie przez partnera), to najlepsze wspomagacze, jakimi możesz się posiłkować w dążeniu do kobiecego orgazmu.

jak pieścić kobietę

Jak pieścić kobietę – najważniejsze strefy erogenne

Dążąc do dobrego seksu i próby zaspokojenia swojej kobiety, nie zapominaj o pieszczotach jej piersi. Są one wyjątkowo wrażliwe na dotyk, mają mnóstwo zakończeń nerwowych i stanowią niezaprzeczalny atrybut, który odpowiednio doceniony, zapewni partnerce wysoki poziom samooceny. Po piersiach warto przejść do łechtaczki. Spory odsetek kobiet jest w stanie osiągnąć orgazm wyłącznie poprzez jej stymulację. Pozostałe, odczuwające również szczytowanie związane z klasyczną penetracją, uwielbiają grę wstępną, opartą na pieszczeniu łechtaczki. Sposobów na doprowadzenie kobiety do orgazmu w ten sposób jest wiele. Najskuteczniejszymi okazuje się seks oralny oraz użycie wibratora. Jeżeli posiadasz odpowiednie doświadczenie i sprawne dłonie, to także za ich pomocą możesz pomóc partnerce szczytować. Ogólnie rzecz ujmując, okolica wejścia do pochwy oraz odbytu to najbardziej wrażliwe części kobiecego ciała. Warto poświecić im więcej czasu, by sprawić, iż zaśnie wyczerpana po udanym stosunku.

Jak pieścić kobietę w czasie okresu?

Jeżeli partnerka nie wyraża chęci do klasycznego współżycia w trakcie okresu, to możesz wykorzystać ten czas na pieszczoty opisane w części dla początkujących, wzmocnić je oralnym stymulowaniem łechtaczki bądź zaproponować seks analny. Wielce prawdopodobne może okazać się jednak to, iż dyskomfort i ból, jaki dokucza kobietom w tym czasie (szczególnie w 3 pierwszych dniach) bywa czynnikiem tak drażniącym, iż żadne formy aktywności mogą nie wchodzić wtedy w rachubę.

Czego nie lubią kobiety?

Jak pieścić kobietę, by nie zniechęcić jej do siebie? Oto kilka zachowań, które najbardziej denerwują je w trakcie zbliżenia: włączony telewizor (np. z transmisją meczu), nieświeży partner, zachęcanie do niechcianych form współżycia, dążenie wyłącznie do wytrysku oraz pomijanie gry wstępnej.

Obserwuj jej ciało podczas zbliżenia a to ono najlepiej podpowie Ci, jakie pieszczoty są najbardziej skuteczne. Eksperymentuj (w ramach ustalonych granic), by poznać możliwe alternatywy. Jeżeli masz wrażenie, ze błądzisz, to najlepiej będzie zapytać ją wprost o preferencje – zyskasz wtedy stuprocentową pewność, co do słuszności wykonywanych zadań. Taka otwarta postawa sprawdza się najskuteczniej i de facto jest najprostszą formą dążenia do celu.

Polecane

Może Cię zainteresować