×

Jak mieszkają Małyszowie? Wnętrza ich domu w Wiśle robią ogromne wrażenie

Jak mieszkają Małyszowie? Popularna para nigdy nie zdecydowała się na opuszczenie rodzinnej Wisły. To tam znajduje się piękny dom Izabeli i Adama Małyszów. Jest nowoczesny, ale i bardzo przytulny. Wnętrza robią wrażenie!

Zakochani w sobie i w Wiśle

Adam Małysz to człowiek, którego nazwisko zna chyba każdy Polak. Ogromną sławę i sympatię widzów zdobył dzięki imponującym osiągnięciom w skokach narciarskich. W przypadku Małysza niezwykły talent szedł w parze z pracowitością i skromnością. Chociaż jego nazwisko nie schodziło z pierwszych stron gazet, a osiągnięciami Małysza interesowała się cała Polska, skoczek nigdy nie gwiazdorzył i niewiele mówił na temat swojego życia prywatnego. Małyszowie są jedną z tych nielicznych par, którym sodówka nie uderzyła do głowy.

Najpopularniejszy polski skoczek należy do bardzo stałych w uczuciach. Z Izabelą ożenił się 24 lata temu. Para nigdy nie porzuciła rodzinnej Wisły, która – dzięki skoczkowi narciarskiemu – stała się znana w całej Polsce. To właśnie tam znajduje się piękny, malowniczo położony dom pary. Małyszowie wybudowali go, gdy skoczek zakończył karierę sportową.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Jak mieszkają Małyszowie?

Zarówno Iza Małysz, jak i jej małżonek często pokazują w mediach społecznościowych zdjęcia ich domu lub podwórka. Dzięki temu możemy się przekonać, ja mieszka ta sympatyczna para.

Dom Małyszów jest duży, ale przytulny i urządzony bez ostentacji. W pomieszczeniach dominuje odcień szary oraz kolory ziemi. Najważniejszym z pomieszczeń jest przestrzenny salon, utrzymany w jasnych odcieniach.

Na ścianie wisi ogromny telewizor, a jednym z najważniejszych mebli w pomieszczeniu jest duża niebieska kanapa, na której skoczek relaksuje się w wolnych chwilach.

Ale Adam Małysz nawet na sportowej emeryturze pozostaje aktywny. Swojej energii daje upust m.in. w kuchni, gdzie skoczek często gotuje dla całej rodziny.

W kuchni Małyszów znajdują się drewniane meble i duże, jasne blaty.

Swoje pasje Adam Małysz realizuje również w dużym przydomowym ogrodzie. Oprócz gotowania, pasją Adama jest także amatorskie ogrodnictwo.

Skoczek wiele prac wykonuje sam. Wyremontował m.in. dach w przydomowej szopie i nie tylko…

Wygląda na to, że Adam Małysz to człowiek wielu pasji i wielu talentów.

Fotografie:

Może Cię zainteresować