×

Agnieszka Kaczorowska w końcu zdradziła imię córki. Jest prześliczne!

W końcu świeżo upieczona mama zdradziła imię swojej pociechy! Jesteście ciekawi, jak ma na imię córka Agnieszki Kaczorowskiej? Nam bardzo się podoba! Jednak jesteśmy też całkowicie zaskoczeni takim wyborem…

Narodziny córeczki Agnieszki Kaczorowskiej

26 lipca na świat przyszła córeczka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Maćka Peli. Aktorka oraz tancerka już dzień później podzieliła się w sieci kilkoma fotografiami z sali szpitalnej. Od tej pory pokazała też kilka zdjęć swojej pociechy. Jej fani zdążyli już oszaleć na punkcie uroczej dziewczynki i miłości na tych fotografiach. Jednak nie wszyscy są tak życzliwi…

Pod postami Agni na Instagramie pojawiło się też kilka obrzydliwych komentarzy, w których ktoś życzył śmierci jej córeczce. Dlatego Aga napisała dziś bardzo ważną wiadomość do jej fanów. Jednak zanim ją Wam zacytujemy, pokażemy też i te komentarze.

Aż trudno uwierzyć, że ktoś mógł napisać coś tak okropnego…

jak ma na imię córka Agnieszki Kaczorowskiej

„Podjęliśmy już stosowne kroki”

To właśnie w związku z tymi potwornymi komentarzami Agnieszka opublikowała bardzo poruszający wpis i przy okazji zdradziła w końcu swoim fanom, jakie imię nadała swojej córeczce. Jest piękne!

Agnieszki Kaczorowskiej

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. ?

Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️

Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji.

To oczywiste, że zakochani w niej po uszy ? chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało?, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.?

Emilia Pela

jak ma na imię córka Agnieszki Kaczorowskiej?

Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ?

To jak podoba Wam się?

Polecane