×

Mając 6 lat, wygrała ponad 300 konkursów piękności. Jak dziś wygląda 17-letnia Eden Wood?

Konkursy piękności wzbudzają zachwyt, ale także wiele kontrowersji – zwłaszcza jeśli chodzi o rywalizację, w których udział biorą małe dzieci.

Tipsy, doczepiane włosy, wyrazisty makijaż i buty na obcasie. To czeka uczestniczki konkursu „Mała Miss”

Kilka lat temu cały świat był zszokowany faktem, że Amerykanie starają się zrobić ze swoich córeczek „młode dorosłe”. Dziewczynki, które zostały zapisane przez rodziców na konkurs, musiały chodzić na solarium i nauczyć się chodzić na obcasach. Rywalizacja „Małych Miss” jest tak popularna, że powstał nawet specjalny reality-show „Toddlers & Tiaras”, w którym ukazane są losy uczestniczek. Jedną z nich była Eden Wood, jako 6-latka wygrała ponad 300 konkursów piękności i została okrzykniętą jedną z najpiękniejszych Amerykanek.

Nagrody wiele ją kosztowały

Matka Eden od dnia jej urodzin wiedziała, że jest wyjątkowa dlatego też zapisywała ją na konkursy. Według byłej menadżerki „małej gwiazdy” matka dziewczynki znęcała się nad nią, kazała codziennie ćwiczyć i wyzywała od najgorszych. Błękitne oczy i piękne blond włosy sprawiły, że Eden otrzymała wiele propozycji, które były przyjmowane przez jej opiekunkę. Zamiast normalnej szkoły, koleżanek i zabawy lalkami, Eden zajmowała się reklamowaniem ubrań, zabawek i mebli dla dzieci. Wydała nawet własną książkę zatytułowaną „Od kołyski do korony”. W pewnym momencie Eden powiedziała DOŚĆ. Zmęczona wieczną rywalizacją i zachowaniem matki, zrezygnowała z udziału w konkursach.

Dziś ma 17 lat i wciąż zachwyca

Eden porzuciła konkursy i zajęła się modelingiem. Oprócz tego interesuje się tańcem i aktorstwem. Swoje trofea schowała, by nie przypominały jej o nieszczęśliwych czasach dzieciństwa.

Zrezygnowałam z konkursów piękności, ponieważ w pewnym momencie poczułam, że nie chce już tego robić. Dorastam i pragnę czegoś więcej.

Co myślisz o obecnym wyglądzie Eden Wood?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Eden Wood® (@officialedenwood)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Eden Wood® (@officialedenwood)

Może Cię zainteresować

zamknij