×

Jackowski o planach Jarosława Kaczyńskiego. „Miałem to pierwsze przeczucie”

Krzysztof Jackowski o planach Jarosława Kaczyńskiego opowiada w swoim najnowszym filmiku. Jego wizja nie napawa optymizmem…

Jackowski o planach Jarosława Kaczyńskiego

Jasnowidz z Człuchowa zyskuje coraz liczniejsze grono widzów. Jego kanał na YouTube obecnie subskrybuje ponad 218 tysięcy osób. Krzysztof Jackowski podczas częstych transmisji na żywo dzieli się z widzami swoimi przepowiedniami.

Jakiś czas temu wizjoner pochwalił się tym, że już kilkanaście lat temu przewidział wybuch obecnej pandemii. Niedawno zdradził też, jak długo może potrwać trzecia fala koronawirusa. Jednakże to jego ostatnia przepowiednia wywołała największy niepokój w sercach jego widzów.

Krzysztof Jackowski w bardzo niepokojących słowach wypowiedział się na temat planów Jarosława Kaczyńskiego. Aby uzyskać cenne informacje użył do tego zdjęcia prezesa PiS, które raz po raz przykładał do czoła. Wówczas zaczęło ogarniać go „dziwne poczucie”, które zestawił razem z gotowością i wojskiem:

Zanim zacząłem audycję i popatrzyłem na zdjęcie pana Kaczyńskiego, miałem poczucie, w którym kojarzyły mi się słowa „wojsko”, „pełna gotowość” i „przejęcie władzy”. Niedobrze, bo mam mocne przeczucie tego wojska. Tu nie będzie chodziło o sytuację naszego kraju. Mam wrażenie, że to zdjęcie daje mi do zrozumienia, że nasz kraj uczestniczy w czymś, gdzie będzie musiał, kto wie, czy nie za jakiś niedługi czas – uaktywnić swoje wojsko w swoim kraju.

Jasnowidz nie ma wątpliwości, że trwający rok będzie „paskudny”:

Przyjdzie taki czas, że bez wojska nie da się rządzić. Czyli czas chaosu, buntu, a może czegoś jeszcze? Mam takie radykalne poczucie. To będzie chaos, a ten rok będzie paskudnym rokiem, w stosunku do tego, co było w tamtym roku. Przyjdzie czas, gdzie nikt nie będzie mógł protestować, bo od razu będzie wojsko, a przejęcie władzy może oznaczać oddanie władzy.

Kaczyński i Merkel działają wspólnie?

Według wizjonera, Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy na tym, żeby pandemia trwała jak najdłużej, bo na coś czeka:

Mam poczucie, że Kaczyński na coś czeka, na przykład chce maksymalnie przedłużyć obecną sytuację. Jak wydrukowałem to zdjęcie, miałem to pierwsze przeczucie – uaktywnienie wojska. Mam wrażenie, że to nastąpi nie decyzją rządu naszego, ale decyzją, która ma przyjść do naszego kraju.

Jackowski twierdzi także, że w „spisek” będzie zamieszana kanclerz Niemiec Angela Merkel:

Takie opancerzone wozy bojowe stoją rzędami i „pełna gotowość”. Gdzieś na morzu są statki, w których jest potężna ilość amunicji. One są rozstawione na jakimś morzu w portach (…). Jeżeli wierzyć tym przeczuciom, które poczułem od tych postaci, a mają oni na pewno ważne informacje o tym, co się dzieje i może się dziać, to to wygląda jak przygotowanie do czegoś, w czym będzie brało udział wojsko.

Nie brzmi to zbyt optymistycznie…

Źródła: youtu.be, lelum.pl, www.plotek.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij