×

Ten chłopiec wygląda jak zwyczajny 10-latek. Jednak zmienia swoją twarz, zaskakując tym ludzi.

Jack z Wielkiej Brytanii ma bardzo szczególną pasję: make-up! Niektóre dorosłe kobiety nie są w stanie pomalować się poprawnie eyelinerem, a co dopiero wykonać precyzyjny makijaż taki, jak w wykonaniu tego zdolnego 10-latka.

Jego umiejętności są lepsze od tego, co w stanie są zrobić starsze koleżanki. Wie do czego służy tusz do rzęs, róż i cienie!

Założył sobie konto na Instagramie, na które dodaje zdjęcia swoich prac i pokazuje, że sam zmienia się za pomocą makijażu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ma już ponad 140.000 fanów, którzy żywo śledzą jego poczynania. Niestety spotyka się także z negatywnymi komentarzami, które mocno potrafią ranić.

Wiele osób uważa, że to wielce niestosowne, że makijaż wykonuje chłopiec. Uważają, że to kobiece zajęcie i wręcz nie przystoi, aby robiła to inna płeć. Fani oczywiście bronią Jacka, bo według nich ma ogromny talent, którego po prostu nie powinno się zmarnować.

Nie ma nic złego w tym, że Jack zajmuje się makijażem. Nam się bardzo podoba i podziwiamy jego prace. Jest inspiracją dla wielu chłopców, którzy mają podobne hobby, ale boją się je realizować.

Czy to nie jest talent?!

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy makijaż mogą wykonywać tylko kobiety? Czekamy na Wasze opinie!

Może Cię zainteresować