×

Izabela Zeiske z Gogglebox w żałobie. W święta straciła bliską osobę

Izabela Zeiske z Gogglebox w żałobie. „Moje serce przepełnia ogromny smutek” – napisała na Instagramie gwiazda programu TTV. Kobieta straciła bliską osobę.

Kim jest Izabela Zeiske?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to program, który przyniósł popularność swoim uczestnikom – osobom „z sąsiedztwa”, podobnym do nas. I może w tym tkwi tajemnica sukcesu „Gogglebox”. Idea formatu jest prosta: uczestnicy w zabawny, a czasem kontrowersyjny sposób komentują znane produkcje telewizyjne. Widzowie oglądają więc osoby, które… oglądają telewizję. Co ciekawe, program zyskał pokaźne grono fanów, a stacja TTV emituje go już od 2014 roku.

Pani Izabela jest jedną z bohaterek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, w którym występuje razem ze swoim synem Joachimem. Kilka lat temu kobieta zakończyła długoletnią karierę w banku, po czym zaczęła… jeździć taksówką. Kobieta zaskarbiła sobie serca fanów swoją barwną osobowością i charyzmą. Wielu zazdrości jej optymistycznego podejścia do życia. Jednak tym razem, pani Izabela podzieliła się z followersami swoim smutkiem.

Izabela Zeiske z Gogglebox w żałobie

Pani Iza należy do grona osób, które były blisko związane z teściową i miały z nią wyjątkową relację. Dlatego ta strata, szczególnie w tak ciężkich okolicznościach, była dla niej szczególnie trudna.

W Wielką Sobotę zmarła ukochana mama męża pani Izabeli. Kobieta podzieliła się z fanami zdjęciem, opatrzonym wzruszającym podpisem.

Kochani, życie składa się z radości i smutku. Moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa…

Izabela Zeiske po raz kolejny podkreśliła swoją niezwykłą osobowość. Pośród tylu stereotypów wokół relacji synowa-teściowa, kobieta udowodniła, że można wyrażać się o mamie męża z dużym szacunkiem.

Rodzinna tragedia zbiegła się w czasie z okresem, w którym bliscy nie mogą pożegnać członka rodziny w sposób, w jaki chcieliby to zrobić. Z powodu pandemii koronawirusa w uroczystości pogrzebowej może uczestniczyć tylko 5 osób.

Fani składają pani Izabeli kondolencje i wyrazy wsparcia.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij