×

33-letnia Iza wyszła z domu i nie wróciła. Wczoraj znaleziono jej ciało

W piątek zaginęła ciężarna 33-latka. Izabela Sz. wyszła z domu 18 października. Od tego dnia jej rodzina i znajomi nie mogli nawiązać z nią kontaktu. Strach bliskich był tym większy, że Izabela była w 6 miesiącu ciąży. Niestety rozpaczliwe poszukiwania miały tragiczny finał. Policjanci odkryli, że Izabela Sz. z Bielska-Białej nie żyje.

Izabela Sz. z Bielska-Białej nie żyje – kobieta zaginęła dwa dni temu

Dramat bliskich Izabeli zaczął się w piątek 18 października. Kobieta z Bielska-Białej wyszła z domu bez słowa i ruszyła w nieznanym kierunku. Jej rodzina i bliscy byli bardzo zaniepokojeni. Martwili się nie tylko o nią, ale także o jej nienarodzone dziecko. Izabela Sz. była w 6 miesiącu ciąży.

Rodzina zgłosiła zaginięcie Izabeli na policję. Wcześniej nigdy nie zdarzało się jej znikać w taki sposób. Dzwoniła codziennie i zawsze dawała znać komuś z bliskich. Tymczasem do nikogo się nie odezwała, a drzwi jej mieszkania były zamknięte.

izabela sz. z bielska białej

Materiały Policyjne

Poszukiwania Izabeli z Bielska Białej

Tego samego dnia ruszyły policyjne poszukiwania. Funkcjonariusze wiedzieli, że ze względu na zaawansowaną ciążę 33-latce może grozić dodatkowe niebezpieczeństwo. Niestety funkcjonariusze nie trafili na żadną poszlakę. Zrozpaczona rodzina nie miała pojęcia, dlaczego nie mogą skontaktować się z Izabelą.

W akcję poszukiwawczą zaangażowali się nie tylko policjanci. Izabeli szukali także taksówkarze oraz kierowcy MZK. Jako wolontariusze do służb dołączyli także współpracownicy 33-latki z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jednak poszukiwania utknęły w martwym punkcie, więc policja zaapelowała do mediów. Służby zaangażowane prosiły o kontakt każdego, kto mógł mieć jakąkolwiek informację, która pomogłyby ustalić, gdzie jest Izabela Sz.

Izabela z Bielska-Białej nie żyje

W akcję zaangażowało się wiele osób, ale poszukiwania miały tragiczny finał. Po kilkunastogodzinnej akcji policjanci odnaleźli ciało kobiety. O sprawie opowiedział asp. sztab. Roman Szybiak, z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej:

Kobieta została znaleziona martwa na terenie województwa śląskiego, poza powiatem bielskim. Prowadzimy w tej sprawie śledztwo. Na ten moment nie mogę więcej powiedzieć

Na razie nie wiadomo więcej o okolicznościach śmierci Izabeli Sz. Policjant dodał jeszcze, że w sprawie zatrzymano jedną osobę.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: bielskobiala.wyborcza.pl
Fotografie: Materiały Policyjne (miniatura wpisu),

Polecane

Może Cię zainteresować