×

Iza Mączka z „Big Brothera” schudła aż 12 kg. Wygląda jak koleżanka swojej córki

Niedawno zakończył się kontrowersyjny program reality show, w którym uczestnicy zgodzili się na zamknięcie i brak kontaktu z najbliższymi. Wśród nich była urocza brunetka, która zdobyła sporo fanów. Jak dziś wygląda Iza Mączka z „Big Brothera”? Okazało się, że sporo schudła! Efektami podzieliła się z fanami na swoim koncie na Instagramie. My jesteśmy pod wrażeniem!

Iza Mączka z „Big Brothera” zrzuciła aż 12 kilogramów! Efekty widać gołym okiem

Ona sama jest pod ogromnym wrażeniem tego, że udało jej się tyle zrzucić i dziś pokazuje się nam jako zupełnie nowa kobieta. Jak widać, zmiany są potrzebne w życiu każdej z nas!

Oczywiście nie była otyła, ale najwidoczniej sama uznała, że lepiej będzie się czuć, gdy pozbędzie się kilku kilogramów

Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam ?

Nie tylko mniej pokazuje waga, ale widać, że Iza czuje się pewną siebie kobietą – świadczy o tym sposób, w jaki pozuje do zdjęć i jak się ubiera. Zakłada odważniejsze i bardziej kuse ubrania.

Zmiana widoczna gołym okiem. Iza Mączka z „Big Brothera” do tego wszystkiego zaraża pozytywnym nastawieniem. Co za kobieta!

W rozmowie z Party.pl zdradziła, co pomogło jej w tym, aby zrzucić kilka kilogramów i jak aktualnie wygląda jej dzień.

Moja córka jest typem sportowca, trenuje siatkówkę 16 godzin w tygodniu i bardzo aktywnie żyje. Bieganie, rower czy basen, to poza celem chudnięcia, nasz wspólny czas, który bardzo sobie cenimy. Tym chętniej podejmuję te wyzwania, choć nie jest łatwo dorównać jej kondycyjne. Co do diety, to wyeliminowałam słodkie napoje, białe pieczywo i mocno ograniczyłam słodycze. W „Big Brotherze” piłam dużo wody, która przed programem nie była moim ulubionym napojem i ten nawyk mi pozostał

Przepis na idealną sylwetkę brzmi bardzo prosto… Tylko czy też taki jest w rzeczywistości? Widać efekty, a to jest chyba najważniejsze. Fani są zachwyceni

Izunia jak zawsze mega pięknie wyglądasz ?Jesteś cudowną kobietą z klasą ?Tak trzymaj ?

Wyglądasz jak milion dolarów ???

Iza, wyglądasz jak koleżanka swojej córki. Szok!

To się w głowie nie mieści jako ona jest sexy!

Zmiana na duży plus. Petarda!

Dalej dowiadujemy się, że Izie udało się zrzucić aż 12 kilogramów. To naprawdę dużo, ale mamy nadzieję, że więcej uczestniczka „Big Brothera” nie będzie chudła. Teraz jest bardzo sexy!

Na dzień dzisiejszy schudłam 12 kg i lepiej się ze sobą czuję, co nie oznacza, że osiadam na laurach, bo najtrudniej jest utrzymać wagę i mam tego świadomość. W tym obszarze przede mną jeszcze wiele wyzwań. Lubię sobie stawiać cele i je osiągać, a przy takiej trenerce, tym bardziej jestem pewna, że się uda

A Wy walczycie z dodatkowymi kilogramami jak Iza Mączka z „Big Brothera”?

Może Cię zainteresować

zamknij