×

Iwona z „Sanatorium miłości” odważnie o seksie z 81-latkiem. „Motyle fruwają”

Iwona z „Sanatorium miłości” nie wstydzi się opowiadać o intymnych szczegółach związku z 81-letnim Gerardem. Para poznała się w programie TVP, który okazał się hitem przyciągającym przed telewizory miliony widzów. Miłość jednak nie kwitła tylko na ekranie. Seniorzy, mimo sporej różnicy wieku, są w sobie nadal szalenie zakochani.

Miłość z sanatorium

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się na planie programu „Sanatorium miłości” w 2019 roku. Dzieli ich niemal 20-letnia różnica wieku, ale połączyła ich miłość. Zakochani seniorzy niedawno pokonali koronawirusa. Teraz dochodzą do siebie w sanatorium w Ustroniu.

Coraz częściej mówi się o rzekomych zaręczynach pary, do których miałoby dojść właśnie w sanatorium – tam, gdzie wszytko się zaczęło.

Motyle fruwają nadal, wzajemna fascynacja się nie skończyła. Pierścionek od Gerarda mogę nosić zawsze i wszędzie

– przyznała Iwona, rozmawiając z portalem Pomponik.

A pierwszą rocznicę związku podsumowała wtedy następująco:

To był dla nas rok pełen niesamowitych zdarzeń, miło będzie podsumować go właśnie tu, ale przyjechaliśmy tutaj także po zdrowie.

Iwona z „Sanatorium miłości” o seksie z Gerardem

Wielu seniorów uważa, że seks po 60. to temat tabu. Innego zdania jest partnerka 81-letniego Gerarda, która odważnie zdradza tajemnice alkowy. Mazurkiewicz podkreśla, że seks jest bardzo ważnym elementem związku i wiek nie ma nic do rzeczy w tej kwestii.

Niektórzy myślą, że w naszym wieku to już należy zapomnieć o seksie i namiętności, a my z Gerdziem mówimy temu stanowcze nie. Czujemy się młodo i korzystamy z tego. Zbigniew Lew Starowicz mówił przecież, że seks to najlepsze lekarstwo na zachowanie witalności i radości życia. Ważne są też codzienne, czułe gesty, zwykłe przytulanie, pocałunek, a nawet spojrzenie pełne miłości. To nas umacnia na dobre i na złe

– mówi Iwona.

Nieoficjalnie mówi się o zaręczynach Gerarda i Iwony! Czy para faktycznie planuje ślub?

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij