×

Mąż publicznie krytukuje piersi swojej żony. Ale to, co odpowiada kobieta jest jeszcze lepsze

Dokuczanie i drażnienie innych może zajść za daleko. I choć wydawać by się mogło, że takie zachowanie nie jest w porządku, czasami może wyjść z tego coś naprawdę zabawnego. Tak więc, jeśli lubisz to robić, lepiej przygotuj się na to, że druga osoba niekoniecznie pozostanie bierna w stosunku do Twoich „żartów”. Ta historia jest tego doskonałym przykładem!

Cała rodzinka siedziała przy stole, gdy syn nagle zapytał:

Merry Christmas

Syn: Tato, ile rodzajów piersi istnieje?

Tata odpowiedział: Synku, istnieją trzy rodzaje piersi. Gdy kobiety mają 20 lat, ich piersi są jak melony: okrągłe i twarde. W wieku 30., 40., i 50. są jak gruszki: nadal ładne, ale trochę wiszące, a po 60. są jak cebula.

Syn: Cebula?

Tata: Tak. Gdy je widzisz, chce Ci się płakać.

Organic Onions

Ta odpowiedź rozwścieczyła żonę i córkę mężczyzny.

Córka: Mamo, ile rodzajów penisów istnieje?

Zaskoczona i uśmiechnięta mama odpowiedziała: Otóż córciu, śmiało możemy w tym przypadku wyróżnić trzy rodzaje. Gdy mężczyzna ma 20 lat, jego penis jest jak dąb: potężny i twardy. W wieku 30., 40., i 50. lat jest jak brzoza: elastyczny, ale niezawodny. Po ukończeniu 60. lat jest jak choinka.

Córka: Choinka?

Mama: Tak, choinka. Drzewo jest martwe, a bańki są tylko dekoracją.

Christmas tree 2006

Dalibyśmy wiele, żeby zobaczyć reakcję jej męża! Mamy nadzieję, że przyjął to z podobnym humorem do tego, jaki towarzyszył mu podczas wymieniania różnych rodzajów piersi.

Może Cię zainteresować