×

Wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Potraktowała to jako możliwość zarobku

Czy może być coś gorszego, niż wyznanie matki, która chce sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki bogatemu mężczyźnie? Choć nie mieści się to w głowie, taka sytuacja miała ostatnio miejsce w Rosji.

Rosyjska policja zatrzymała 35-letnią agentkę nieruchomości, Irinę Gladkikh. Powód? Kobieta przyleciała do Moskwy ze swoją córką po to, aby sprzedać jej „pierwszą noc” za kwotę 19 100 funtów (około 90 000 złotych).

W szokującym nagraniu opublikowanym przez Rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, matka przyznała się do winy:

Przyleciałyśmy do Moskwy, aby poznać bogatego mężczyznę, który prześpi się z moją córką w zamian za określoną sumę pieniędzy.

dailymail.co.uk

Matka do samego końca nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma do czynienia z przebranym policjantem, który miał zgodzić się na taki układ. Została zatrzymana tuż po otrzymaniu gotówki, która miała być zapłatą za stosunek z nieletnią. Dziewczynka w tym czasie trafiła do jednego z moskiewskich szpitali.

Dopiero później okazało się, że Gladkikh ma również małego synka. Na jaw wyszło również, że jej dobra przyjaciółka zarabia na życie jako prostytutka.

Niektórzy są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby dostać upragnioną sumę pieniędzy. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że czasami ofiarami stają się niczemu niewinne osoby, niczemu niewinne dzieci…

Może Cię zainteresować

zamknij