×

Wiadomo już czy książę Harry podpisał intercyzę przed ślubem z Meghan. Wiele osób się tym martwiło

Księżna Meghan i książę Harry cieszą się już z bycia małżeństwem, ale ludzie nadal nie przestają o nich mówić. Wiele osób nie może pogodzić się z tym, że księżna Sussex nawet nie pochodzi z Anglii i w dodatku jest rozwódką. Nie zmienia to jednak faktu, że nikt nie ma prawa wytykać komuś przeszłości, zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy uczucie widać gołym okiem.

Miliony na koncie

Nikt do końca nie wie, jaki majątek ma książę Harry, zresztą to samo dotyczy rodziny królewskiej. Wszelkie szczegóły są ściśle chronione i wiadomo jedynie, że rodzina co roku otrzymuje od parlamentu tak zwaną ‚listę cywilną’ w wysokości 8 mln funtów (około 40 mln złotych). Co do zarobków Harry’ego, wiemy że rocznie w armii zarabia około 50 tysięcy funtów. Cenne są prezenty, które otrzymywał od babci, Elżbiety II, łącznie z tym, który razem z żoną dostał z okazji ślubu. Można mówić z całą pewnością, że jest milionerem, ponieważ tak samo jak jego brat, na 30. urodziny otrzymał 10 mln funtów w spadku po zmarłej tragicznie mamie, księżnej Dianie. Od tego czasu inwestuje i mówi się, że książę Sussex może mieć nawet 30 milionów funtów.

Meghan i jej majątek

W odniesieniu do tego, co ma jej mąż, można powiedzieć, że majątek księżnej jest skromny i wynosi ‚jedynie’ 4 mln dolarów.

Tak bardzo ją kocha, że…

Według tego, co udało się ustalić tabloidom, książę Harry nie zdecydował się na intercyzę. Zresztą taki sam krok wykonał jego brat w czasie ślubu z księżną Kate. Tylko niektórzy fani zaniepokojeni są tym, że księżna Meghan jest już rozwódką i w czasie sądowego podziału wzięła od byłego męża połowę jego majątku. Gdyby taka sytuacja miała się powtórzyć, aktorka znacznie powiększy swój budżet.

Oczywiście nikt nie życzy im rozstania, ale życie pisze przeróżne scenariusze…

Widać, że są zakochani i miejmy nadzieję, że będzie to trwać na zawsze

Polecane

Może Cię zainteresować