×

Żyła zaprosiła uczestników „TzG” na imprezę. Zaproszenia nie wręczyła tylko jednej parze

Justyna Żyła odpadła wczoraj z tanecznego show telewizji Polsat. Jedak przed rozstaniem ze znajomymi, których dzięki niemu poznała, obiecała im, że zaprosi ich do siebie na pożegnalną imprezę. Jednak nie wszystkich… Podobno zaproszenie nie dotyczy jednej pary. Jesteście ciekawi, której?

Justyna odpadła

Justyna przez 5 odcinków walczyła o kryształową kulę i uznanie widzów. Niestety, nie udało się. Wczoraj odpadła z „Tańca z Gwiazdami”. Po nagraniu programu szybko opuściła studio, bo chciała wrócić do dzieci. Jednak znajomym zdążyła obiecać, że wyprawi przyjęcie w swoim ogrodzie w Wiśle.

„Nie lubią się”

Justyna Żyła na imprezę zaprosiła podobno wszystkich uczestników oprócz jednej pary – Agnieszki Radwańskiej i jej partnera. Jak donosi anonimowe źródło, panie podobno nie znalazły ze sobą wspólnego języka, a wręcz nie zapałały do siebie sympatią.

Jak ma wyglądać przyjęcie?

Justyna ma zorganizować imprezę w staropolskim stylu. Ma poczęstować gości daniami, które przygotuje samodzielnie oraz uraczyć ich czystą. Pojawiły się też głosy, że Czadomen wystąpi na żywo. Po tańcach i hulankach znajomi przenocują w specjalnym namiocie koedukacyjnym.

Bardzo jesteśmy ciekawi tej imprezy ?

Może Cię zainteresować

zamknij