×

Ciężarna kobieta nagrywa 15-miesięczną córkę. Dziewczynka w zabawny sposób udaje swoją mamę

Mówi się, że dzieci nie zwracają szczególnej uwagi na dorosłych. To nagranie jest jednak zupełnym zaprzeczeniem tej tezy.

Mama dziewczynki widocznej na nagraniu jest w szóstym miesiącu ciąży. Wszystko wskazuje na to, że już zrobiła niemałe wrażenie na swoim 15-miesięcznym dziecku.

Z pewnością każdy z Was widział kiedykolwiek kobietę w stanie błogosławionym. A czy mieliście już okazję zobaczyć 15-miesięczną imitację ruchów, a raczej chodu przyszłej matki? Ta dziewczynka robi to niezwykle uroczo! Wygląda na to, że dokładnie przyjrzała się sposobowi, w jaki porusza się jej mama, bo naśladuje ją w najlepszy z możliwych sposobów.

Dziewczynka podczas chodu, wypycha swój brzuch jak najdalej tylko może i zaczyna kroczyć podobnie, jak to robi jej mama. 15-miesięczne dziecko najzwyczajniej „drwi” ze sposobu jej poruszania. Wszystko robi jednak na tyle uroczo, że zarówno mama, jak i wiele innych osób nie może powstrzymać śmiechu, gdy tylko spojrzy na małą imitację ciężarnej kobiety. Za swoją rolę w tym nagraniu powinna dostać Oscara. Prawda, że jest niesamowita?

Może Cię zainteresować