×

Mamę i tatę spotkała duża niespodzianka w dniu, w którym przyszedł na świat ich syn

Kiedy Katrina zaszła w ciążę, ona i Danny nie mogli doczekać się chwili, kiedy w końcu powitają na świecie swojego synka. Niedługo potem, kobieta dowiedziała się, że u jej ukochanej mamy zdiagnozowano raka płuc. Niestety choroby nie dało się zatrzymać. Co więcej okazało się, że Babcia nigdy osobiście nie pozna swojego wnuczka. To był miażdżący cios dla całej rodziny.

W tym trudnym okresie, Katrina i Danny postanowili zrobić coś niezwykłego. Para zdecydowała, że to właśnie Babcia wybierze imię dla ich synka, aby w ten sposób była zawsze obecna w jego życiu i jednocześnie odegrała ważną rolę w powitaniu nowego członka rodziny.

Tuż przed śmiercią, mama Katriny wybrała imię dla wnuka i cenną informację przekazała tylko siostrze przyszłej mamy, Sarze. Katrina i Danny nie wiedzieli jak będzie nazywał się ich synek, do chwili narodzin dziecka. Przez 6 miesięcy Sarah musiała ukrywać ważną informację w całkowitej tajemnicy.

Wreszcie, w piątek 13-go nadszedł czas, aby ujawnić długo oczekiwane imię, gdy piękny chłopczyk Katriny przyszedł na świat.

„Sala porodowa była wypełniona rzeczami i zdjęciami, tak by mama czuła, że jest blisko nas i by wszystko było idealne” – Sarah pisze na YouTube.

Obejrzyj wzruszający film, aby dowiedzieć się jak Babcia nazwała wnuka. Podziel się tą chwilą z przyjaciółmi na Facebooku!

Polecane

Może Cię zainteresować