×

Czyste szaleństwo: dziewczyna zaprojektowała skomplikowany wzór, który później naniosła na ścianę

Elsa Rhae jest zdolną kosmetyczką i artystką, która regularnie nagrywa filmy na swój kanał na YouTube i dzieli się swoimi pomysłami z fanami. Nie można odmówić jej talentu i wyobraźni, dzięki którym na ścianach tworzy niepowtarzalne ozdoby.

W tym przypadku kluczowe było użycie taśmy klejącej. Wzór już na samym początku wyglądał imponująco, a co dopiero, jak Elsa go skończyła! Wszystko zaczęło się od zwykłego kwadratu, w którym rysowała mniejsze – i tak kilka razy.

Do dzieła!

Wszystko zaczyna się od kwadratów.

ozdoba ściany (1)

Gdy dokończy jeden, obok niego zaraz powstaje kolejny i kolejny. Dzięki temu powstał symetryczny wzór.

ozdoba ściany (2)

Po co Elsa rysowała to na kartce, skoro chciała ozdobić ścianę? Musiała mieć odniesienie do gotowego wzoru, aby podczas wyklejania ściany nie pomylić się. I w końcu przyszedł czas na użycie malarskiej taśmy.

ozdoba ściany (3)

Jest to czasochłonne, ale zaufaj nam, że efekt będzie piorunujący! Gdy już naniesiesz taśmę na ścianę, dobrze byłoby gdybyś docisnął ją łyżką, aby pozbyć się pęcherzyków powietrza.

ozdoba ściany (4)

Przyszła pora na malowanie. W tym przypadku Elsa zdecydowała się na gradient.

ozdoba ściany (5)

Farba powinna wyschnąć w ciągu 24 godzin. Jest to bardzo ważne, ponieważ oderwanie wcześniej taśmy może zepsuć całą dekorację.

ozdoba ściany (6)

Wzór, który powstał jest niepowtarzalny i oryginalny. Ale najważniejsze, że został wykonany własnoręcznie i to daje największą satysfakcję. Idealna iluzja!

ozdoba ściany (7)

Może Cię zainteresować

zamknij