×

Ilona z „Rolnik szuka żony” odkleiła sztuczne rzęsy i pokazała się bez makijażu!

1 grudnia zakończyła się 6 edycja programu „Rolnik szuka żony”. 2 rolników znalazło w programie swoją miłość. Wybranką Adriana została Ilona, która w programie zawsze miała pełen makijaż. Życie na roli chyba jej sprzyja, bo teraz stawia na naturalny wygląd. W swoich mediach społecznościowym pokazała się bez makijażu. Podoba wam się?

Adrian znalazł żonę?

W programie już niejeden rolnik znalazł swoją wybrankę. Co więcej wielu z nich jest już po ślubie i ma dzieci. Ostatnio już drugim potomkiem pochwalili się Ania i Grzegorz, którzy poznali się w programie.

Ilona jest obecnie dziewczyną Adriana, a ich miłość kwitnie. Chętnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowym, a wielu fanów zauważa że Iwona promienieje przy nowym wybranku.

Zauważyli jeszcze coś! Ilona zdjęła sztuczne rzęsy, z których słynęła w programie. Już nie chodzi w pełnym makijażu. Co sądzicie?

Reakcje internautów

Ilona bała się pokazać w telewizji w wersji naturalnej. Widać, że tera nabrała odwagi. Internautom się podoba! Zobaczcie komentarze:

Jesteś piękna i o wiele ładniej wyglądasz bez sztucznych rzęs.

Zdecydowanie lepiej bez wachlarza rzęs, masz piękne oczy.

Pani Ilonko, z rzęsami nie było źle, ale jest Pani NATURALNIE piękną kobietą i z tym, co dała natura, wygląda pani zjawiskowo! Do tego bardzo zgrabna dziewczęca figurka!

Rzeczywiście, teraz widać piękne błękitne oczy – komentują fani.

Iwona również nie pozostawiła sprawy bez komentarza:

Dziękuję, gdzieś to już słyszałam

Myślicie, że te zapewnienia padły z ust Adriana? My myślimy, że tak!

Źródła: www.plotek.pl, party.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij