×

Ile ważą polskie gwiazdy fitness? Lewandowska, Chodakowska, Dziurska i inne

Mają miliony fanów, sławę, urodę i dużo pieniędzy. Popularność zdobyły głównie dzięki temu, jak wyglądają, a także dzięki promowaniu zdrowego stylu życia. Jednak mało kto wie, ile ważą polskie gwiazdy fitness.

Znane i naśladowane

O Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej mówi się dużo, choć niekoniecznie pochlebnie. Ale obiektywnie trzeba przyznać im jedno – to one kilka lat temu zapoczątkowały trend, który zmienił na lepsze życie wielu Polek. Dziś w mediach społecznościowych trenerki fitness mają miliony obserwujących. Mogą się pochwalić nie tylko swoją sylwetką, ale też metamorfozą wielu naśladujących je fanek. Niektóre zmiany są naprawdę spektakularne. Treningi i dieta przywracają Polkom pewność siebie i uśmiech, a przede wszystkim pomagają im zadbać o swoje zdrowie.

W ciągu kilku lat Annie Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej wyrosła spora konkurencja. Pojawiło się wiele młodych, pięknych i zdolnych trenerek, które depczą bardziej doświadczonym koleżankom po piętach. Wśród nich jest Kasia Dziurska, siostry Bukowskie czy Sylwia Szostak. Wiele kobiet porównuje się do nich i próbuje je naśladować. A ile ważą popularne trenerki fitness i ile mają wzrostu?

Ile ważą polskie gwiazdy fitness?

Chociaż waga nie jest ostatecznym wyznacznikiem tego, jak wyglądamy i czy jesteśmy zdrowe, wiele kobiet motywuje się do ciężkiej pracy nad sobą, patrząc na zdjęcia tych, które osiągnęły sukces. Łatwiej się się zmobilizować, mając wyznaczony konkretny cel. Czy trenerki fitness ważą tyle, ile sądzimy, patrząc na ich zdjęcia?

#Ewa Chodakowska

Waga: 54 kilogramy

Wzrost: 166 centymetrów

Ile ważą polskie gwiazdy fitness
Instagram

#Anna Lewandowska

Waga: 53 kilogramy

Wzrost: 168 centymetrów

Ile ważą polskie gwiazdy fitness
Twitter

#Kasia Dziurska

Waga: 56 kilogramów

Wzrost: 163 centymetry

Twitter

#Martyna Bukowska

Waga: 50 kilogramów

Wzrost: 170 centymetrów

Ile ważą polskie gwiazdy fitness
Instagram

#Sylwia Szostak

Waga: 53 kilogramy

Wzrost: 164 centymetry

Instagram

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij