×

Ile lat ma Dagmara z Królowych życia? Z pewnością więcej niż wygląda

Ile lat ma Dagmara z Królowych Życia? To pytanie stawiała sobie z pewnością niejedna osoba, która lubi ten program. W końcu celebrytka zwracała na siebie uwagę zdecydowanie mocniej niż pozostałe gwiazdy show. Warto dodać, że program budził kontrowersje już od pierwszego odcinka! To jak, wiecie? Ile byście jej dali? ?

Ile lat ma Dagmara z Królowych życia?

Przebojowa, zabawna i niesamowicie pewna siebie gwiazda Królowych życia od samego początku budzi kontrowersje i oczywiście zainteresowanie. Oczywistym jest więc, że kobieta zyskała całkiem pokaźne grono fanów. Z pewnością wielu spośród nich ciekawi fakt, ile ma lat. Niektórzy mogą się bardzo zdziwić… Okazuje się bowiem, że celebrytka urodziła się 12 kwietnia 1968 – ma więc 51 lat! Wygląda na tyle? Naszym zdaniem absolutnie nie! ?

Ile lat ma Dagmara

wiek Dagmary

Dlaczego ludzie tak kochają Dagmarę?

Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” prowadzi konto na Instagramie. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, że ludzie naprawdę za nią przepadają. Zgromadziła na nim już ponad 425 tysięcy fanów! Jest to naprawdę świetny wynik!

Ludzie wprost uwielbiają ją za jej bezpośredniość, poczucie humoru, dystans oraz za niepowtarzalny styl. Ona dobrze o tym wie i wykorzystuje to. Regularnie dzieli się z fanami informacjami na swój temat w social mediach i obnaża kulisy swojego życia prywatnego. Wielu spośród jej fanów nie przeszkadzał nawet skandal, który miał miejsce kilkanaście miesięcy temu. Wyszło wtedy na jaw, że celebrytka siedziała w więzieniu.

wiek Dagmary z Królowych

Ile lat ma Dagmara z Królowych życia

I jak, udało się wam odgadnąć wiek Dagmary?

Polecane

Może Cię zainteresować