Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Wiele osób nie dowierza

  Ile właściwie lat ma Dagmara Kaźmierska?
  Ile właściwie lat ma Dagmara Kaźmierska?
  Źródło zdjęć: © AKPA

  17.03.2024 17:41

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Popularność Dagmary Kaźmierskiej nie maleje, a jej fani regularnie zastanawiają się, ile lat ma ich ulubienica. W sieci można znaleźć wiele nieprawdziwych informacji dotyczących wieku i danych osobistych Królowej życia.

  Dagmara Kaźmierska błyskawicznie zdobyła uznanie w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą udziału w programie "Królowe życia". Obecnie możemy ją oglądać w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie tworzy parę taneczną z Marcinem Hakielem. Choć zdaniem jury umiejętności taneczne Kaźmierskiej nie są zbyt imponujące, to jednak duet cieszy się ogromnym wsparciem ze strony fanów, co umożliwia im awans do kolejnych odcinków.

  Dagmara spędziła w przeszłości kilkanaście miesięcy w więzieniu. W 2009 r. została aresztowana i skazana za "przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo oraz zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Otrzymała wyrok czterech lat więzienia, ale ostatecznie wyszła na wolność po 14 miesiącach.

  Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

  Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

  Ostatnio w sieci pojawia się wiele pytań dotyczących wieku Dagmary Kaźmierskiej. Liczne spekulacje sugerują, że celebrytka jest starsza, niż oficjalnie podaje. Przypomnijmy, że z dostępnych informacji wynika, że Królowa życia obecnie liczy sobie 48 lat. Jednak sama zainteresowana rozwiała wszystkie wątpliwości, ujawniając, że 12 kwietnia obchodzi 49. urodziny.

  "Tak myślałam, że już pięć dych. Dobrze, że nie, bo to koszta, na 50-tkę trzeba bibę zrobić, dobrze, że to dopiero za rok. Tak, tak 49 lat będę miała" - zdradziła gwiazda w rozmowie z Rafałem Kowalskim w Vivie.

  Kaźmierska nie czuje się na swój wiek

  "Nie, ja zatrzymałam się, wpadłam w pętlę czasową jak mój Conan mówi, w podstawówce. I tak chyba zostało. Ale mi jest dobrze, że ja mam cały czas w sobie coś z dziecka. Mi się z tym dobrze żyje, ja nie chcę dorośleć, bo po co" - podsumowała.

  Dagmara Kaźmierska
  Dagmara Kaźmierska © AKPA
  Dagmara Kaźmierska
  Dagmara Kaźmierska © AKPA
  Dagmara Kaźmierska
  Dagmara Kaźmierska © AKPA
  Dagmara i Marcin
  Dagmara i Marcin © AKPA
  Źródło artykułu:PAP
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także