×

Iga Lis dodała zmysłowe selfie. Kusa sukienka szczególnie przyciąga wzrok

Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin zdecydowanie wyrasta z cienia znanych rodziców i cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mediów. Ostatnio Iga Lis wzbudziła zachwyt internautów pozując do zmysłowego selfie. Jej stylizacja na najnowszej fotce zdecydowanie przyciąga wzrok.

Iga Lis jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych

Iga Lis coraz częściej pojawia się w prasowych nagłówkach za sprawą związku z raperem Filipem Szcześniakiem, czyli Taco Hemingway’em. Para spotyka się od dłuższego czasu i wspólnie mieszkają w Londynie, gdzie uczy się 19-latka.

Jednak Iga dzieli swój czas nie tylko pomiędzy związek, pracę i studia na jednej z najlepszych londyńskich uczelni. Jest także bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Patrząc na jej posty, wcale się nie dziwimy, że na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. osób.

Iga Lis na zmysłowym selfie

Co znajdziecie na jej profilu? Otóż Iga często dzieli się ciekawymi zdjęciami z egzotycznych podróży i wypadów, a czasem nawet z sesji zdjęciowych. Ale to ostatnia fotografia zwróciła szczególną uwagę internautów. Iga Lis zapozowała w satynowej, zwiewnej sukience, która na myśl przywodzi koszulę nocną.

Iga Lis zachwyciła internautów na zwiewnym selfie

Fani byli zachwyceni zmysłowym zdjęciem. W komentarzach nie mogli powstrzymać się od komplementów w kierunku Igi:

Jejciu ale ty jesteś śliczna!

Ty + ta sukienka = I love it ?

O mamo. Jesteś chyba najpiękniejszą kobietą na świecie ?

Jesteś niesamowita! I ta łabędzia szyja. Jak prawdziwy anioł ??

Rzeczywiście w tym wypadku trudno kłócić się z fanami Igi. Taka stylizacja wyjątkowo do niej pasuje.

Iga Lis wspierała chłopaka na koncercie

Wcześniej fani Igi zachwycali się jej relacją z Taco Hemingway’em. Niedawno 19-latka razem z rodzicami bawiła się na koncercie Taco i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym w Warszawie. Raper zwrócił się do swojej dziewczyny na oczach wypełnionego po brzegi obiektu:

Igi… Kochanie, dziękuje za wszystko, ledwo żyję. Gdziekolwiek jesteś, zaraz tam będę

Kiedy muzyk znalazł Igę, rzucił się prosto w jej objęcia. Ta urocza scenka rozczuliła wszystkich. Przy okazji ucięła wszelkie spekulacje na temach problemów w ich związku, które pojawiły się kilka tygodni temu.

Podoba wam się Iga Lis w zmysłowej odsłonie na selfie?

Polecane

Może Cię zainteresować